Bülent ATEŞ

Teknik Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Aksaray ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Aksaray' da doğalgaz firması olarak 10 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. 

Kombi Montajı

Doğalgazların artık ev ve iş yerlerimizde daha fazla yerini alırken, gaz bağlantı elemanlarının yani kombilerin montaj ve tesisat çekimi önem kazanmaktadır. Önemi şöyle özetlemeye çalışayım; Kombi ve doğalgaz ile çalışan şohbenlerin yanlış montajı sırasında sadece mutfağınız ya da daireniz hasar görmeyecektir. Televizyonlarda seyretmiştirsiniz, doğalgaz patlamaları ile apartman hatta cadde ve sokaklar bile tamamen hasar görebiliyor. Kombi montajları sırasında kullanılan malzemelerin önemi de bir o kadar önemlidir. TSE onaylı ürünler kullanmak gerekmektedir. Kombi montaj ve değişimlerinde konusunda uzman ve sertifikalı çalışanlar olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Doğalgaz Firması Aksaray

Güneş Enerji Sistemleri

Tecrübemiz, kaliteli işçiliğimiz ile güneş enerji sistemlerinin montaj ve bakımını yapıyoruz. Tüm güneş enerji cihazları ve ekipmanlarını tedarik edebilmekteyiz. Firmamız, siz değerli müşterilerine sunmakta olduğu tüm ürünlerde; zamanında ve sorunsuz uzman kadrosu ile her türlü teknik desteği vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bedava enerji denince aklımıza ilk gelen yöntem Güneş' tir. Güneş enerji sistemleri maliyet yatırımlarını 2 sene gibi kısa sürede kendisini amorti eden sistemlerdir. Güneş enerjinizden sıcak su alamıyorsanız bunun bir kaç nedeni olabilir. Sıcak su vanalarınız kapalı olabilir, deponuzun su çıkış bağlantı bölgelerinde kireçlenme dolayısı ile sıcak su akışını engellemiş olabilir. Güneş enerjisi arızalarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Aksaray Doğalgaz Firması

Petek Temizleme

Doğalgaz yatırımları pahalı yatırımlardır. Kombi, tesisat, petek, işçilik derken büyük rakamlar önünüze çıkabilir. Bu yatırım uzun yıllar gitmesini istersiniz, uzun yıllar kullanabilmeniz için birkaç yöntemden bahsedeceğim; petek temizliğinizi mutlaka periyodik olarak yaptırmanız gerekmektedir. Temizlenmeyen peteklerin arasında çamurumsu bir pislik oluşur. Bu pis ve katı su, sıcak suyun akışını engelleyecektir ve tesisatınızın çürümesini hızlandıracaktır. Isınmadığınız halde yüksek yüksek faturalar ödemek zorunda kalmayın. Kombiniz de bu pis, katı ve çamurumsu suyu tesisatınıza pompalamakta zorlanacaktır. Kombi pompası ve brülör hataları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Firmamız doğalgaz konusunda uzmanlaşmış personeller ile birlikte sizlere 7 / 24 hizmet veriyoruz. USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Bülent ATEŞ isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP