Tolga Kalinbacak

Dolunay Teknik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Ankara ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye’ nin en kalabalık ilçesinde Çankaya Beyaz Eşya Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Her türlü marka ve model beyaz eşyalarınızın tamir ve bakım konularında hizmet veren firmamız aynı zaman da uygun yedek parça temininde de sizlere yardımcı olmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi ekonomik değeri yüksek beyaz eşyalarınızın her türlü arızaların da bizleri arayabilirsiniz.

Çankaya Çamaşır Makinesi Servisi

Çankaya çamaşır makinesi tamircisi

Çamaşır makineniz su almıyor ise birden çok nedeni bulunmaktadır. Bir çamaşır makinesi servisi çağırmadan sizlerin de yapacağınız kontroller vardır. Temiz su hortumlarınızı kontrol etmeniz, delik veya kıvrık bir yer olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca su vanalarınızı kontrol etmeniz ve kapalı ise açmanız gerekmektedir. Kontrollerinizi yaptınız ve sorununuz hala devam ediyor ise mutlaka bir beyaz eşya servisinden yardım almanız gerekmektedir.

Her marka ve model çamaşır makinelerinizin kart tamiratları ve beyin arızalarınızda sizlerin yanınızdayız. Çamaşır makineniz çalışırken titreme yapıyor ise ayaklarını düz bir zemine basacak şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Ayakları dengeli bir şekilde yere basmaz ise çamaşır makineniz özellikle sıkma işlemi yaparken yani yüksek devirde çalışırken mutlaka hareket eder.

Çankaya Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız ile ilgili buzlanma yapması, sürekli çalışması, sesli çalışması ya da su salması ile ilgili şikayetleriniz var ise bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Buzdolabı servisi tamircisi olarak buzdolabı arızalarınız genelde buzdolabınıza koymuş olduğunuz sıcak ürünlerden dolayı olmaktadır. Sıcak ürünler buzdolabınızın bütün dengesini bozacaktır. 

Arçelik, Beko, Regal, Vestel, Siemens, Altus ve Bosch marka buzdolabı tamir ve bakımları için bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz. Buzdolabı gaz dolumu ve kart arızalarınız için konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz.

Çankaya Bulaşık Makinesi Servisi

Çankaya Bulaşık makinesi servisi tamircisi olarak, bulaşık makineniz su akıtıyor ise, temiz yıkamıyor veya su almıyor ise bizleri aramadan sizlerin de kontrolünü yapacağınız kontroller vardır. Her arıza mutlaka bulaşık makinesi servisi arayacağınız anlamına gelmemektedir. Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise içindeki fışkiyeleri temizlemenizin de fayda vardır. Deterjan bölümüne karbonat koyarak bir sefer boşta çalıştırmanızın faydası olacaktır.

Çankaya Beyaz Eşya servisi

Her marka ve model beyaz eşyalarınızı itina ile bakım onarım ve tamiratlarını yapmaktayız. Sizlere de en yakın beyaz eşya servisi tamircisi lazım ise bizleri günün her saatinde arayabilir, bilgi alabilir ve soru sorabilirsiniz. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Tolga Kalinbacak isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP