Beytullah Yaşar

Şalter Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Antalya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Antalya Kepez Elektrikçi firması olarak, konusunda uzman ve tecrübeli personelleri ile siz değerli halkımıza günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Güvenin ve kalitenin adresi ...

Kepez Elektrikçi

Kepez Elektrikçi Ustası

Elektrik tesisatları evlerinizi saran kılcar damarlar gibidir. Yapacağınız en ufak bir hata kendi evinize veya iş yerinize zarar verebileceği gibi tüm dairelere de hasar verebilirsiniz. Elektrik ile ilgili bir iş yaparken mutlaka sigortalarınızın inik olması ve elinizde yalıtkan bir madde olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Türkiye’ de şehir elektrik hatlarında 220 v. akım geçmektedir. Bu akım gücü insan hayatını tehlikeye atacak bir güçtür. Bu gibi ortamlarda çalışırken mutlaka profesyonel destek almanız da fayda vardır. Kepez elektrikçi ustası olarak bizleri günün her saatinde arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kepez Elektrik Firması

Maalesef 6 ay bir elektrik firmasında çalışan bir insan daha kalfa bile olamadan bir ustayım diye eline bir çanta alıp bende usta oldum diye gezebilmektedir. Elektrik mesleği bir sanattır. Hangi arızaya nasıl müdahale edileceği ve ne tür bir malzeme kullanılacağı deneyim ve uzmanlık ister. Elektrikli şofben montajı yapılırken kontrol amaçlı kaç amperlik sigorta koyulacağı ya da klimalarınızın montajı sırasında kaç amperlik sigorta koyulacağı deneyim isteyen konulardır. Uzun yıllardır sektöründe öncü olan firmamız Kepez ve çevresinde mobil ekiplerimiz ile sizlere 7 / 24 hizmet vermektedir.

Uygun fiyat, garantili işçilik ve güvenin adı. Uygun fiyatlı yedek parça ve garantili işçiliği misyon edinen firmamız, % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. 

Kepez Elektrik Proje Taahhüt

Elektrik panosu, proje ve taahhüt işlerinizde bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz. Tse standartlarında uygun malzeme kullanan ve hizmet veren firmamız, ücretsiz keşif hizmeti de vermektedir. 

Elektrikçi Kepez

Firmamızın hizmet verdiği alanlar arasında avize montajı elektrikli şofben montajı ve ev ve iş yerlerinizin tesisat yenilenmesi gibi ustalık gerektirecek işlemleri de bulunmaktadır. Kepez ve çevresin de elektrikçi’ ye mi ihtiyacınız var doğru adrestesiniz. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Beytullah Yaşar isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP