İlyas Usta

Doruk Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Antalya ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Serik su tesisatçısı olarak, su tesisat işleriniz için bizi her zaman arayabilirsiniz. Serik ve çevresinde su tesisatçısı olarak 15 yıldır hizmet veren firmamız güvenin ve kalitenin adı olmuştur. Porfesyonel ve konusunda uzman kadromuz ile sizlere günün her saatinde hizmet etmeye hazırız.

Serik Su Tesisatçısı

Makine İle Su Kaçak tespiti

Su kaçakları her zaman tam bir sorun olmuştur. Su kaçaklarını eskiden bulabilmek için ustanızın kabiliyetine güvenmeniz gerekirdi. Su kaçaklarını tespit için usta tahmini olarak bir yerlerden kırmaya başlar, kaçağı bulamaz ise kırmaya devam ederdi.

Son teknoloji su kaçak cihazlarımız ile kaçaklarınızı kırmadan dökmeden tespit edebiliyoruz. Termal kameralı su kaçak tespit cihazımız ve ses dinlemeli kaçak tespit cihazımız ile sizlere ek masraf çıkarmaya son.

Noktasal olarak kaçaklarınızı tespit edip sadece o bölgeye ufak bir operasyon ile sorununuzu gideriyoruz.

Petek Temizleme

Peteklerinizin yıllık ve periyodik bakımlarınızı mutlaka zamanında yaptırınız. Çok paralar harcayarak yaptırmış olduğunuz tesisat, kombi ve peteklerinizin 3 - 5 yıl gibi kısa bir zamanda çürümesini istemezsiniz sanırım.

Temizenmeyen petek panelleri arasında çamurumsu bir tortu oluşur. Bu tortu zaman içerisinde panel gözeneklerini tıkar ve sıcak su akışını engeller. Ayrıca bu tortu tıkadığı bölgede tesisatınızın çürümesini de başlatır. Bu katı çamurumsu su kombinize de hasar verir.

Su Tesisatçısı Serik

Kombi pompanız bu katı suyu tesisatınıza yollamakta zorlanır. Kombinizde de arızalar meydana gelir. Isınmadığınız halde yüksek fatura ve sürekli arızalar ile uğraşmak zorunda kalırsınız.

Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklıkları sağlığınızı tehlikeye atar ve ayrıca evinizde kötü kokular oluşmasına neden olur. Tıkanıklık açma cihazlarımız ile sorunlarınızı yarım saatte gideriyoruz. Lavabo ve banyo gider tıkanıklıklarınızı da kameralı kaçak tespit cihazlarımız ile tespit edip, sizleri büyük bir sorundan kolaylık ile kurtarıyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İlyas Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP