Orhan Demir

Demir Isı Mekanik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Ardahan ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ardahan ve çevresinde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız güneş enerji sistemleri, kat kaloriferi sistemleri, sıhhi tesisat ve petek temizleme işlemleri ile değerli halkımızın yanındayız. Ardahan su tesisatçısı olarak; Konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile güler yüzlü hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Ardahan Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisat

Eski binalarda sıkça karşımıza çıkan lavabo tıkanıklıkları ve tuvalet tıkanıklıkları tam bir baş belasıdır. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarını evlerinizde ya da iş yerlerinizde, kişisel uğraşlarınızla açmaya çalışabilirsiniz. Yalnız bu çalışmalarınız geçici olacaktır. Profesyonel hizmet alınmadan açılmaya çalışılan tıkanıklar günü kurtarmaktan öteye gitmeyecektir.

Özellikle katı atık veya inşaat atıklarından oluşan tıkanıklarda çözümünüz yetersiz kalacaktır. Katı atıklar diye tabir ettiğimiz plastik atıklarının sebeb olduğu takanıklıkları profesyonel bir hizmet almadan açtırmanız imkansızdır. Tıkanıklıklarınıza çare bulamayınca sağlığınızı da tehlikeye atacak ve evinizde kötü kokular oluşmasına sebep olursunuz.

Kameralı tıkanıklık açma cihazlarımız ile noktasal olarak tıkanıklığınızı tespit edip, sorunlarınızı gideriyoruz. Tuvalet, lavabo ve gider tıkanıklıklarınız için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

Klozet tamiri, klozet montajı ve klozet sifon tamiratları ile ilgili tüm problemlerinizde sizlerin yanınızdayız. 

Su Tesisatçısı olarak ev ve iş yerleriniz için olmazsa olmaz bir parçanızdır. Bina içerisine alınmamış su tesisatı ve tuvalet ve banyo giderleri (pissu tesisatı) kalmadığından, buralar da yaşayacağınız bütün sorunlarda su tesisatçısına ihtiyaç duymaktasınız. Su kaçakları, çeşme ve batarya değişim ve satışları gibi konularda bizlere ulaşabilirsiniz.

Su Tesisatçısı Ardahan

Güneş Enerji Sistemleri

Ardahan güneş enerji sistemlerinin satış, montaj ve arızalarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Güneş enerjinizden sıcak su alamıyorsunuz, bunun birden çok nedeni olabilir. Sıcak su vanalarınız kapalı ya da kısık olabilir, panellerinizde kırık ya da çatlaklar olabilir veya depo bağlantı elemanlarında kireçlenme olabilir.

Petek Temizliği

Petek temizliklerinizi yılda bir defa mutlaka yaptırınız. Firmamız son teknoloji cihazlarımız ile peteklerinizi temizliyor ve ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

Katı Yakıt Kalorifer Kazanı

Eskiden tek odada yakılan kömür sobaları, tek odayı ısıtıp diğer odalara girilmiyordu, hele yatak odaları ve çocuk odaları buz kesiliyordu. Eve gelen misafirler tek göz odaya hapis olup çocukların gürültüleri ve konuşmalar hepsi birbirine giriyordu. Şimdi bodrum katlara kurulan kazanlar ile birlikte bu dertlerin hepsinden kurtuluyorsunuz. Ekonomik ve hesaplı bir sitem olan katı yakıt kalorifer kazanları satış, montaj ve tesisatları için bizleri arayabilirsiniz.USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Orhan Demir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP