Mutlu Kılınç

Mutlu Bilişim Sistemleri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Aydın ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Mutlu Bilişim Sistemleri olarak Kuşadası ve çevresinde 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, % 100 müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir. Firmamız tarafından verilen hizmetlerimiz arasında, alarm sistemleri, kamera ve güvenlik sistemleri gelmektedir. 7 / 24 hizmet veren firmamızdan hizmet ve ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Kuşadası Güvenlik Kamera Sistemleri

Evimizde ve iş yerimizde yaşanabilecek ve karşınıza çıkabilecek kötü olaylar ile karşılaşmak istemeyiz. Bunların önlemlerini önceden alıp yaşanabilecek tüm olumsuzluklardan kurtulmanızın yolları vardır. Bunlar alarm, kamera ve güvenlik sistemlerinden oluşmaktadır. Her gün televizyonlarda ya da eş ve dostlarınızdan en küçük ihtimal ile bile hırsızlıkla ilgili bir şeyler duyuyorsunuzdur. Cana geleceğine mala gelsin deyip üstünde fazla durmasak ta, zaman kötüleştikçe artık cana da zarar vermeye başladılar maalesef. 

Başımıza kötü şeyler gelmeden önce den tedbirimizi almamız gerekmektedir. En hızlı yöntemler sabit kameralar, alarm sistemleri ve duman ve ısı ölçerli yangın söndürme sistemleridir. Bu yöntemler hem malınızı koruyacak hem de canınıza gelebilecek bir tehlikeye karşı önleyici bir önlem olacaktır. 

Bulunduğunuz ortamı iyi analiz etmeniz ve kameraları ona göre yerleştirmeli ve sayıyı ona göre çıkarmanız gerekmektedir. Kör nokta kalmayacak şekilde tüm alanları görebilecek şekilde kamera yerleştirmenizi yapmanız gerekmektedir. Kameralarınızın gece görüşleri mutlaka olması ve yüksek zoom çözünürlüğü olması gerekmektedir. Kamera kayıt cihazınızın kayıt süresinin de uzun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Kuşadası Kamera Sistemleri

Alarm sistemlerinin ev ve iş yerlerinizdeki montajı sırasında dikkat etmeniz gereken hususları şöyle sıralıyabiliriz. Kör nokta kalmaması, hareket sensörlerinin kapı hariç, 3 saniye içine hareket devam ederse alarm vermesini, dış ünite akü ömürlerinin uzun olmasına ve alarm numarasının her zaman açık olmasına dikkat eteniz gerekmektedir. Çoğu hırsızlık olayında hırsızların alarm sisteminin olmasından dolayı vazgeçtiği bilinmektedir. Alarm sistemi ile birlikte kamera sistemi de hırsızları vazgeçiren bir faktördür.

Yangın sistemleri dediğimiz ısı ve duman sistemleri de hem malınızı hem canınızı kurtaracak sistemlerden bir tanesidir. Uykuda iken duman kokusunu alamazsınız. Ev iş yerlerinizde çıkabilecek yangın başlangıcında dumanları veya ısıyı hissettiği anda suyu tahliye borularından suyu boşaltarak yangını daha başlamadan söndürmektedir.

Sizlerin de alarm, güvenlik ve kamera sistemlerine ihtiyacınız var ise, fiyat bilgisi, soru ve görüşleriniz için ve ücretsiz keşif için bizleri arayabilir bilgi alabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mutlu Kılınç isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP