Şinasi Uzun

Bosna Halı Yorgan Ve Perde Yıkama
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Balıkesir ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ayvalık' ta Halı Yıkama firmasımı lazım? Doğru adrestesiniz. Uzun yıllardır firma konusunda uzman ve deneyimli personeller ile halılarınızı, koltuklarınızı ve zebra store perdelerinizi güvenceli ve garantili yıkıyoruz. Ayvalık' ta Halı Yıkama sektöründe kalite ve güvenin tek adresi Bosna Halı Koltuk Yıkama...

Ayvalık Halı Yıkama

Ayvalık Koltuk Yıkama

Ev ve iş yerlerinizdeki koltuk ve kanepe takımlarınızı bulundukları ortamda, etrafı kirletmeden ve ıslatmadan yıkayıp temizliyoruz. Son teknoloji halı yıkama ürünlerimiz ile sektöründe en iyi deterjanları ve parlatıcıları kullanıyoruz. Koltuklarınızda renk atması ya da solması gibi bir durum ile kesinlikle karşılaşmazsınız. Konusunda uzman ve deneyimli personellerimiz ile koltuklarınızı ve kanepelerinizi ilk günkü gibi temizliyoruz. 

Koltuk ve kanepelerinizin kumaş türleri fark etmeksizin, her tür kumaşta yıkama ve leke çıkarma işlemleriniz itina ile yapılır. 

Ayvalık Detaylı Halı Yıkama

Eski yıllarda sadece bahar aylarında yapılan halı yıkama işlemleri artık 12 ay boyunca firmalardan hizmet alacağınız bir sektör haline dönüştü. 12 ay boyunca 7 / 24 çalışan firmamız % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Evlerinizden alınan halılar detaylı leke kontrolü yapılır, ardından yıkama işlemleri yapılır ve son kalite kontrolden sonra paketleme yapılarak sevk edilir. Sarımsaklı tüm mahallelerinde detaylı halı ve kilimlerinizi yıkamaktayız.

Yanlış kullanılan deterjanlar ve çitileme yöntemleri halının ömrünü kısaltır. Halı yıkama sektörü uzmanlık ve uzun yıllarda oluşacak deneyim isteyen bir sektördür. Halının ipliğinden ve halının dokuma türünden çok iyi anlamanız gerekmektedir. Kaliteden ödün vermeyen Bosna Halı Koltuk Yıkama sizlere, son teknoloji halı yıkama makineleri ile hizmet vermektedir.

Ayvalık Store Perde Yıkama

Evleriniz de ya da iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz store perdeler, evlerimizde kullandığımız perde ve tüller gibi yıkaması yapılmamaktadır. Özellikle mutfakta kullanmış olduğunuz perdeler yoğun yemek kokusundan dolayı çok fazla lekelenir ve zarar görürler. Lekeli sotre perdeleri bizlerden bilgi almadan yıkatmak için karar vermeyiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Günün her saatinde bizleri arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ayvalık Koltuk Yıkama

Mobil ekiplerimiz ve profesyonel kadrolarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Şinasi Uzun isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP