Zafer Yıldız

Online Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Balıkesir ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Balıkesir Bandırma' da size en yakın elektrikçi ustası olarak 20 yıldır güvenin ve istikrarın firması olduk. Bandırma elektrik tesisatçısı olarak firma misyonumuz güler yüzlü hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti ve garantili hizmet vermektir. Acil elektrikçi servisi olarak günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile elektrik arızalarınıza en kısa sürede müdahale ediyoruz.

Bandırma Elektrikçi

Bandırma ve yakınlarında elektrik tesisatı alanında hizmet veren firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Size sadece bir telefon uzaklıktayız. Elektrik tamircileri, sahip oldukları bilgilerden yola çıkarak yapıların içine ya da dışına elektrik tesisatını döşeyen, elektrikli aydınlatma, ısıtma ve haberleşme tertibatının montaj ve onarımını yapan meslek grubu içerisinde yer alır. 

Balıkesir Bandırma elektrik tesisatçısı;  Elektrikçi ustaları, inşaatın her aşamasında çalışan, önemli görevleri olan kişilerdir. Görme yeteneği sağlam, sorumluluk duygusu gelişmiş kişiler elektrik ustası olarak işe başlayabilirler. Ancak son zamanlarda ustalık vasfı olmayan birçok kişi de karşımıza çıkmaktadır. Böyle işini bilmeyen ustalar ile karşılaşmamak için; yıllarını bu işe vermiş işinin uzmanı elektrikçiler ile çalışmalıyız. 

Firmamız tarafından yeni tesisat işleri, tüm elektrik tadilat işleri, kablo arıza onarım ve kablo ekleme işleri, internet modem kurulum işleri, recever kurulumu ve tv sistemleri işleri, projeksiyon ve görüntü sistemleri, yangın sistemleri onarımı ve yeni kurulumları, santral kurulumu, ses ve hoparlör sistemleri, otomasyon ve kumanda sistemleri gibi elektrik tesisatı ile ilgili bütün hizmetler verilmektedir…

Elektrikçi Bandırma

Yüksek gerilim hatları hariç zayıf akım ve şehir şebekesindeki tüm elektrik sorunlarınız da yanınızdayız. Avize montajı, şohben montajları kolay gibi görünse de uzmanlık isteyen işlerdir, çünkü şehir şebeke hatlarında 220 volt elektrik geçmektedir. Bu akım insan sağlığını tehlikeye atacak bir güçtür. Ayrıca bazı ürün montajların da sadece daire içinde şalterler yetmez. Klima, şohben ve kombi gibi elektrikli ürünlerde mutlaka ayrı bir şalter çekimi gerekmektedir. Yani ben boattan kablo ile bağlantı aldım bağladım oldu çalışıyor mantığı elektrikte olmaz. Canınızla ödeyeceğiniz ya da sadece daireniz değil tüm apartmanın ya da iş yerinizin yanması ile sonuçlanabilir. Ne olursa olsun elektrik arızalarına çıplak elle bir yalıtkan olmadan müdahalede bulunmayınız.

Diafon, kamera, zil ve görüntülü diyafon gibi devrelerin hepsine zayıf akım devreleri denmektedir. Diyafon ve yeni modelleri görüntülü diafonlar zil tesisatlarının yerini almaktadır. Zayıf akım tesisatlarında 12 volt geçmektedir. İnsan sağlığını tehlikeye atacak bir akım değildir, yalnız dikkat edilmesi gereken husus şudur yanlış bağlantılarda tüm apartmanın tesisatını yakabilirsiniz. Diyafon, zil ve kamera arızalarınız da, montaj ve tesisat kablolamaların da bizlerden destek alabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Zafer Yıldız isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP