Cafer Turan

Pratik Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Balıkesir ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Edremit ve çevresinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, konusunda uzman ve profesyonel personellerimiz ile, 7 / 24 hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Su kaçağı tespiti, tıkanık açma gibi uzmanlık ve deneyim isteyen konularda, firmamızdan bilgi almadan karar vermeyiniz. 

Su Tesisatçısı Edremit

Edremit Su kaçağı tespiti

Binalarda kullanılan tesisat hatlarında zaman zaman su kaçağı oluşabilmektedir. Oldukça can sıkıcı bir durum olmasına rağmen çözümü oldukça basittir. Cihazlar aracılığı ile noktasal olarak su kaçağının yerini tespit edebiliyoruz. Su tesisatındaki sızıntıların bir çok nedeni olabilmektedir, sebeplerin başında işçilik hataları, ve kullanılan malzemenin düşük kaliteli olmasından kaynaklıdır. Çürümüş eski demir borular bir diğer su kaçağı sebeplerinden dir. 

Su kaçağı tespiti, eskiden olduğu gibi fayansları kırıp, deneme yanılma yöntemi ile değil, makineli su kaçak tespiti cihazları ile, sorunun tam olarak yerini tespit edebilmekteyiz. Cihaza gerek yok, Su kaçağı neredeyse ben bulurum, ben tesisat doktoruyum, diyerek kendinin tesisatçı olduğunu iddia eden kişilere evinizin her yerini kırdırmayın.

Teknolojinin nimetlerinden yararlanan firmamızı arayın, suyun nereden kaçırdığını bulup tamiratını gerçekleştirelim. Hem zamanınızı hem paranızı kaybetmek istemiyorsanız, mutlaka ama mutlaka   gerekli donanıma sahip ve yeterlilik belgesi olan ustalardan hizmet almaya özen gösterin.

Edremit ilçesinde su kaçağı gibi bir sorun yaşadığınızda size bir telefon mesafedeyiz ve sorunlarınız için yedi gün yirmidört saat hizmet vermekteyiz.

Edremit Tesisat işleri

Tesisat ustası olarak Edremit'in tüm semt ve mahallelerinde, su tesisatı, atık su tesisatı (pis su), hava tesisatı gibi, tüm mekanik tesisatlarınız için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca klozet montajı, tamiri, sökme, takma, musluk değişimi, lavabo montajı, sifon değiştirme gibi, tesisat ile alakalı tüm işlerinizi yapıyoruz.

Edremit Tıkanıklık açma

Tıkanıklık kadar berbat bir durum olamaz, her yer su içinde kalabilir, koku desen cabası, oldukça can sıkıcı bir durumdur. Ev ve iş yerlerinde sıkça karşılaşılan durumların başında gelen tıkanıklık sorunlarını artık dert etmeyin, artık olan olmuştur, siz bu durumun tekrar başınıza gelmemesi için neler yapabilirsiniz onlara bakalım.

Tesisatçı Edremit

Öncelikle tıkanıklığı açtırmakla işe başlamak gerek, bunun için güvenilir bir tesisatçıdan hizmet almanız sizin için oldukça önemlidir, yoksa bir kaç hafta hatta gün sonra, açıldığını düşündüğünüz tıkanık kendisini tekrarlayabilir. Neden mi ? Boru içerisinde oluşan tortu yada yağ birikintisi, içerisine gönderilen tıkanık açma teli vasıtası ile tam olarak temizlenmdiği takdirde, sadece suyun geçebileceği kadar küçük bir bölge açılabilir, ve tam olarak temizlenmediği için, suyun gitmesi için açılan delik tekrar tıkanabilir.

Bu yüzden tıkanık olan bölgenin, tam olarak temizlendiğinden emin olmak gerekir. Bunun içinde kameralı tıkanık açma cihazları ile kontrol edilmeli, ve tıkanıklığın anlık olarak mı açıldığını yoksa tam olarak boru içinin temizlenip temizlenmediğini kontrol ettirmelisiniz.

Sizinde, kısa süreler içerisinde sürekli boru tıkanması, giderden su gitmiyor gibi şikayetleriniz varsa, doğru yerden hizmet alarak sorunun tam teşhis edilmesini ve giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Edremit ilçemizin tüm tesisat sorunlarını kısa sürede hem ekonomik hemde hesaplı şekilde çözüyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cafer Turan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP