İbrahim Köse

Eskar Endüstriyel Soğutma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Balıkesir ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Firmamız 17 yılı aşkın süredir Karesi ve çevresinde Elektrik firması olarak hizmet vermektedir. Eskar Endüstriyel soğutma sistemleri olarak elektrik ve proje taahhüt işlemleri de yapmaktayız. Konusunda uzman, profesyonel ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Firmamız ayrıca inşaat taahhüt işlerinde ücretsiz keşif hizmetleri de vermektedir. Karesi' de elektrikçi mi lazım, doğru adrestesiniz.

Karesi Elektrikçi

Karesi Sigorta Değişimi

İşinin ehli ustalara ulaşmaz çok zorlaştı. Firmamız tamamen profesyonel ve mobil kadrolardan oluşmaktadır. Teslim ettiğimiz işlerimiz garantilidir. 

Acil bir elektrikçiye mi ihtiyacınız oldu. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Elektrik tesisat hatları evlerinizi ve iş yerlerinizi saran kılcar damarlar gibidir. Yapacağınız yanlış bir bağlantı veya uygulama sadece evinize zarar vermeyebilir. Türkiye şehir hatlarında geçen elektrik akım gücü insan sağlığını tehlikeye atacak güçtedir. Elektrik ile ilgili bir işlem yaparken mutlaka güvenlik önlemlerinizi almanız gerekmektedir. Sigortalarınızın indirilmiş olması gerekir ve mutlaka yalıtkan bir madde ile işlem yapmanız gerekmektedir. Sigorta değişimleri ve tesisatınızın yenilenmesi konularında bizlerden yardım alabilirsiniz.

Karesi Elektrik Ustası 

En sık yaptığımız hataların başında atan sigortaların yeniden kaldırılması gelmektedir. Eski binalarda sıkça karşılaştığımız yalnız yanlış malzeme kullanımından dolayı yeni evlerde de karşımıza çıkmaya başlamaktadır. Elektrik tesisatınızda kullanılacak malzemelerin hesaplamalarının çok iyi yapılması ve kullanılan malzemelerin TSE uygun olması gerekmektedir. Yanlış malzeme seçimi eşyalarınıza zarar verebileceği gibi sağlığınızı da tehlikeye atabilirsiniz. Avize montajı ve inşaat proje keşif hizmetleri de vermekteyiz. 

Tüplü, doğalgazlı ve elektrikli şofben, klima, kombi gibi yüksek elektrik akımı çeken elektrikli ürünlerinizin bağlantılarını yaptırırken, mutlaka başlangıcına ek sigorta koymanız gerekmektedir. Ekonomik olarak pahalı olan bu ürünler sistemde fazla elektrik yükü çekildiğinde ya da aşırı bir yüklenme olduğunda kendisini koruması gerekmektedir.

 Elektrikçi Karesi

Evinizde ya da iş yerinizde aşırı yük çeken elektrikli ürünlerinizi aynı anda kullanmamaya çalışınız. Tesisatınız da yanıklar oluşabilir ve eşyalarınıza zarar verebilirsiniz. Tüm elektrik işlemleriniz için bizleri 7 / 24 arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Led döşeme, led tavan döşeme, avize montajı ve sigorta değişimleri gibi ustalık gerektirecek işlemlerde bizlerden yardım alabilirsiniz. 

Karesi’ de elektrikçi firması denildiği zaman akıllara gelen ilk firma olmanın mutluluğu içindeyiz. Konusunda uzman kadromuz ile % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İbrahim Köse isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP