Hasan Usta

Doğar Tesisat
USTAYA SOR YORUMLAR
Bartın ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Sıhhi ( su tesisatınızda) tesisatınızda oluşan her türlü problemleriniz için Bartın ve çevresinden bize ulaşabilirsiniz. Problemleriniz en kısa zamanda tecrübeli su tesisatçısı ustalarımız tarafından giderilecektir. Su tesisatçısı olarak 20 yıldır fazla Bartın' ımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Mobil ekiplerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Bartın Su Tesisatçısı

Su hayatımızın uzak kalınması en zor nimetidir. Sudan bir an bile uzak kalmamız düşünülemez. Su hayatımızda bir çok işleve sahiptir. Bu işlevlerin her birisi de hayatımız için vazgeçemeyeceğimiz hayati fonksiyonlardır.

Bu yüzden oturduğumuz konutları da baştan başa sıhhi tesisat ile donatmış evimizin birçok bölümüne suyu ulaştırmışızdır. Mutfak banyo lavabolar çeşmeler tuvalet bunlardan bazılarıdır. Ayrıca hayatımızı kolaylaştıran ve bugün neredeyse her evde bulunan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi de sıhhı tesisata bağlı çalışan makinelerdir. 

Suyun hayatımızda ki yeri bu kadar büyük olduğu içindir ki suyu bize sorunsuz kullanımımıza sunan su tesisatının da önemi büyüktür. Sıhhi tesisatımız da oluşacak çok küçük de olsa arızalar sorunlar dahi hayatımızı olumsuz etkileyecektir.

Bu arızalar genelde su kaçağı, su sızıntısı, temiz veya kirli su gideri sorunları tuvalet banyo klozet tıkanıklığı olarak kendini göstermektedir.

Bunun dışında da birçok sıhhi problemi çözen su tesisatçıları, çeşmeciler hayatımızın vazgeçilmez meslek gruplarındandır. Yaptığı işler basit gibi görünse de çoğu zaman kıymetleri bilinmese de toplumda yaygın ismiyle çeşmecilerin yani sıhhi tesisatçıların işleri çok ağır ve toplum için çok önemlidir. Karşılaşabileceğimiz sıhhi tesisat problemlerinde ilk başvuracağımız çeşmecilerin işlerinde usta olmaları çok önemlidir. Sıhhi tesisat uzmanlık isteyen bir meslektir.

Su Tesisatçısı Bartın

Evimizi öyle herkese emanet edemeyiz. Bazen biz sorunu farklı bir yerde görürken sorunun kaynağı tamamen farklı bir yerde olabilmektedir. Su kaçağının, su sızıntısının kaynağı çok farklı bir yerdeyken dışa vurduğu yer tamamen farklı bir yer olabilmektedir. Tabi bu kaçağın kaynağı araştırılırken fayanslarımız kırılabilmekte etraf kırılıp dökülebilmektedir.

Bu yüzden tesisatçımızın işinin ehli teknolojiyi takip eden usta bir tesisatçı olması çok önemlidir.

Bartın su tesisatçısı olarak 10 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Profesyonel kadromuz ile günün her saati bizden destek alabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Petek temizliği neden önemlidir. Periyodik olarak temizlenmeyen petekler içinde çamurumsu su oluşur. Bu tortu petek aralarını ve tesisatınızı tıkar aynı zamanda kombi pompa içinde de birikme yapar. Isınmadığınız halde yüksek fatura ödemeye başlarsınız. Periyodik olarak petek temizliklerini mutlaka yaptırınız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hasan Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP