İbrahim Sönmez

Ada Halı Koltuk Yıkama Fabrikası
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bitlis ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Tatvan ve çevresinde konusunda uzman ve tecrübeli personellerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır Halı Yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz. Halı ve kilimlerinizi ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz.

Tatvan Halı Yıkama

Hijyenik bir ortamda organik malzemelerimiz ile halılarınızı yıpratmadan, renk kaybı yaşatmadan, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapıya getiriyoruz. Tatvan' da Halı Yıkama sektöründe kalite ve güvenin adı...

Halı yıkma sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile halılarınızı iplik ve dokuma türüne göre yıkamalarını ayırmakta ve yıkama işlemimizi buna göre yapmaktayız. Makine halısı ve el dokuma halısı aynı yöntemler ile yıkanmaktadır. Bizlerden bilgi ve fiyat almadan halılarınızı yıkatmayınız.

Tatvan Koltuk Yıkama

Gündelik hayatımızda sıklıkla kullandığımız ve çaylarımızı ve kahvelerimizi döktüğümüz, yeri gelip sadece bir bez ile temizliklerini yaptıklarımız koltuk, kanepe ve çekyatlarımız. Deneyimli personellerimiz çıkmaz denilen lekelerinizi temizliyoruz. Koltuk yıkama sırasında kullanmış olduğumuz maddeler sağlığınızı tehlikeye atmayacağı gibi hijyenden de taviz vermemektedir. 

Kanepe, çekyat ve koltuklarınızı evlerinizde yıkama işlemi yapıyoruz. Etrafı batırmadan ve parke, fayans ve laminatlarınızı ıslatmadan ve kirletmeden koltuklarınızı yıkıyoruz. Koltuk ve kanepe yıkama işlemlerinizi koltuklarınızın kumaş cinsine göre yapmaktayız. Koltuk Yıkama firması olarak kaliteye ve hijyene önem veririz.

Stor Perde Yıkama

Evlerimizde halılar ve koltuklar kadar kirlenen ve yıpranan bir eşya daha varsa onlarda perdelerdir. Evinizde ve iş yerinizdeki yapılan yemek kokuları, camı açtığınızda yapışan is kokuları ve perdelerinizi açıp kapatırken kirlenmesi gibi. Koltuklar ve halılar kadar kirliliği göze batan ve kendisini belli eden bir eşyadır perdeler. 

Stor perdeler normal perdeler gibi yıkama işlemi yapamazsınız. Yıkama uygulaması ve kullanılan yöntemler farklıdır. Çok narin olan bu eşyalar yanlış bir uygulamada kullanılamayacak bir hale gelecektir. Stor perdelerinizi eski bir tarihte aldıysanız, aynı model ve marka da bir daha perde de bulamayabilirsiniz ve komple yeniden takımı yenilemek zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıca firmamızın verdiği hizmetler arasında

  • Stor Perde Yıkama
  • Detaylı Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Kilim Yıkama
  • Halı Yıkama

Tatvan Koltuk Yıkama

Bulunmaktadır. Bizleri günün her saatinde arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizlere en yakın halı yıkama firması olarak deneyim ve tecrübenin adıdır. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, kalite kontrol işlemlerinden sonra halılarınızı teslim etmektedir.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İbrahim Sönmez isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP