Adem Daşçı

Bolu Su Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bolu ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi Bolu ili sınırları içerisinde vermekteyiz.  Firmamız alanında en güvenilir ve tecrübeli firmaların başında geliyor olup, deneyimli, çalışkan kadrolarımızla doğalgaz tesisatınızı en kısa zamanda ve en uygun şekilde yapmaktadır. Doğalgaz tesisatı konusunda uzman ekiplerimizden her türlü soru ve sorunlarınıza en uygun  çözüm önerilerini alabilirsiniz. Deneyimli ekiplerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Uzun yıllardır Bolu ve çevresin de doğalgaz firması olarak hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

Bolu Doğalgaz Firması

Binanızın en güzel şekilde ısınması ve maliyetinin en düşük olması için gerekli olan kombinin yeri, peteklerin yeri ve büyüklüğü gibi teknik konuları ustalarımız sizinle paylaşacak ve sizinde görüşleriniz alınarak ortak çözümler geliştireceklerdir.

Doğalgaz tesisatını mutlaka güvenilir ve sahasında uzman firmalara yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde zaman içinde oluşabilecek arızalar sağlığınızı ve güvenliğinizi tehdit edebilir. Bu açıdan doğalgaz tesisatında A kalite malzemeler kullanılmalıdır.

Kaliteli malzemeler profesyonel ekiplerce kullanılmalı en ufak bir hataya mahal verilmemelidir. Firmamız size kaliteli malzemeleri ve kusursuz işçiliği en ucuz fiyata bulma fırsatı vermektedir.

Doğalgaz Firması Bolu

Yeniliklere açık firmamız sizden aldığı isteklere son teknolojiyi takip ederek en verimli şekilde yanıt vermektedir. Firmamız doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini   verebilmektedir. 

DAİRE İÇİNDE KOKU HİSSETTİĞİNİZDE NE YAPMALISINIZ? 

  • Kapıları ve pencereleri açıp, derhal ortamı havalandırınız. 
  • Sayaç Vanasını kapatınız. 
  • Çakmak, kibrit gibi ateş çıkaracak şeyler yakmayınız. 
  • Elektrik ekipmanlarını açmayınız, kapamayınız veya fişten çekmeyiniz. 
  • Kapı zilini kullanmayınız ve kullandırmayınız. 
  • Kıvılcım çıkarabileceği için  ceptelefonunuzu kullanmayınız. 
  • Gaz kokusu olan mekanı herkesin boşaltmasını sağlayınız. 

Doğalgaz tesisatları, genelde yapı olarak evinizin mutfak bölgesinde toplanır. Doğalgaz yanıcı ve patlayıcı bir maddedir. Doğalgaz tesisatlarında yapılacak en ufak hata sadece dairenizde bir hasara yol açmaz. Televizyonda mutlaka görüp şahit olmuştursunuz doğalgaz patlamalarına, sadece daire değil bir sokağa zarar veren bir patlama gerçekleşebilir. Bunun için doğalgaz ustanızı iyi seçmek zorundasınız ve kullanmış olduğu malzemenin TSE uygun seçmesi gerekmektedir. 

Doğalgaz firması, olarak doğalgaz proje taahhüt ve bakım onarım işlerinize talibiz.USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Adem Daşçı isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP