Yakup AS

Özen Teknik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Bursa ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bursa Osmangazi Kombi Servisi olarak uzun yıllardır siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Konusunda uzman ve profesyonel personellerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Kombiniz su akıtıyor ise, kombiniz ateşleme yapmıyor ise bizleri arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Osmangazi Kombi Servisi

Osmangazi Kombi Servisi

Osmangazi ve çevresinde kombi servisi olarak çalışan firmamız ayrıca kombi montajı ve kombi yıllık bakım işlemleri de yapmaktadır. Ek iş değil Tek işimizi olan kombi bakım hizmetleri, sertifikalı personellerimiz ile siz müşterilerimize destek olmaktayız. Kombi servisinde kalite, güven ve istikrarın adı Özen Teknik. 

Kombiniz patlamalı çalışıyorsa, kombini ateşleme yapmıyorsa ve kombiniz sıcak su vermiyor ise mutlaka profesyonel destek almanız gerekmektedir. Tüm marka ve modellerde kombilerinizin garantili parça değişimi ve işçilik veriyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, Demirdöküm kombi servisi ve Arçelik kombi servisi olarak ta hizmet vermektedir. Beko kombinizde bir arıza ile karşılaşırsanız bizleri 7 / 24 arayabilirsiniz.

Osmangazi Kombi Yıllık Bakım

Osmangazi kombi servisi olarak, tüm marka ve modellerde kombilerinizin yıllık bakımlarınızı yapmaktayız. Ekonomik olarak büyük paralar vererek yaptırdığınız doğalgaz kombi sistemleri günümüzde büyük rahatlık ve kolaylıktır. Büyük paralar vererek yaptırmış olduğunuz kombiler ve tesisatlar çok çabuk bozulmasını ve arızalanmasını istemezsiniz. Kombi bakımlarınızı periyodik olarak yaptırmanız gerekmektedir. Uzun yıllar sizlere hizmet etmesini ve kış günü birden bire arızalanmasını istemiyorsanız bahar aylarında kombi bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir. 

Kombi bakımlarınızı yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur sertifikalı ve profesyonel bir servisten destek almanızdır. 6 ay kombi servisinde çalıştıktan sonra bende kombi yaparım, bende kombi servisiyim diyen servislerden uzak durmanız gerekmektedir. 

Osmangazi Kombi Bakımı

Kombi oda kumandaları marka ve modellere göre özellikleri değişkenlik gösterir. Kombi oda kumandasının özelliği, oda sıcaklığını kaç derece isterseniz kombiniz çalışmayı sürdürür ve sıcaklığı yakalığı takdirde, kombiniz kendisini uykuya moduna alarak çok daha az doğalgaz sarfiyatı yapar.

Osmangazi’ nin güvenilir markası Özen Teknik olarak tüm marka ve modellerdeki kombileriniz için bizlere soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile Osmangazi ve çevresinde günün her saatinde hizmetinizdeyiz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Yakup AS isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP