Murat Can

Çanakkale Klima Servisi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Çanakkale ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Firmamız uzun yıllardır Çanakkale ve çevresinde beyaz eşya servisi olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ve konusunda uzman personellerimiz ile siz değerli halkımıza günün her saatinde destek vermekteyiz. Beyaz Eşya servisi olarak kalite ve güvenin adı …

Çanakkale Beyaz Eşya Servisi

Çanakkale Beyaz Eşya Tamircisi

Çanakkale’ de sertifikalı personellerimiz ile tüm marka ve modellerde beyaz eşyalarınızın bakım, arıza ve onarımlarınızı yapmaktayız. Arçelik çamaşır makinesi arızalarınızda uygun fiyat ve garantili servis vermekteyiz. Arçelik bulaşık makinesi ve buzdolaplarınızdaki arızalarınız da mobil ekiplerimiz ile sizlere 7 / 24 hizmet vermekteyiz. 

Firmamız ayrıca Beko, Siemens, Vestel ve Regal beyaz eşya servisi konularında hizmet vermektedir. Vestel buzdolaplarındaki arızalarınız, gaz sorunlarınız ve buzlanma ile ilgili şikayetleriniz de bizleri arayabilirsiniz. Beko çamaşır makinesi tamircisi ve Beko bulaşık makinelerinizin bakım onarım ve arızalarına bakmaktayız.

Deneyimli kadromuz ile tüm marka ve model çamaşır makinası ve buzdolaplarında bizlerden destek alabilirsiniz. Buzdolabı yedek parçalarında uygun fiyat ve garantili işçiliğin adı, Demirsöz Teknik Servisi…

Günümüzde ev ve iş yerlerimizde hayatımızın bir parçası olan beyaz eşyalar bulunmakta ve çeşitli zamanlarda arızalarından dolayı sık sık beyaz eşya tamircisi çağırmak zorunda kalmaktasınızdır. Çağırdınız ustaların ustalık bilgisi ve deneyimi noktasında bilginiz yoktur.

Eski zaman araba tamircileri gibi orayı değiştirelim olmadı, orayı da değiştirmemiz lazım gibi kelimeler duyup sizlere bilmediğinden dolayı fazla masraf çıkaran ustalar ile tanışmıştırsınız. Beyaz eşya servisi olarak cebinizi yakmadan nasıl sorununuzu çözeceğimizi ve ürününüzü nasıl uzun yıllar kullanabileceğinizi düşünerek hareket etmekteyiz.


Çanakkale Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi olarak çamaşır makinesinin kapağından su kaçıyor ise, genellikle kapak contasının değişmesi yeterlidir.  Çamaşır makineniz dolar dolmaz su boşaltıyor ise servisten destek almanız gerekmektedir. Çamaşır makineniz çok gürültülü çalışıyor ise tamburlarında sorun olma olasılığı yüksektir.

Çanakkale Beyaz  Eşya Tamircisi

Çamaşır makineleriniz kapalı kutu olduğundan dolayı problemleri dışarıdan bakarak çözemezsiniz, mutlaka bir özel servisten destek almanız gerekmektedir. Çamaşır makinenizden gelen bütün sesler için bizleri arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP