Murat Can

Çanakkale Klima Servisi
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Çanakkale ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Çanakkale Klima servisi olarak siz değerli halkımıza uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Konusunda uzman ve profesyonel kadrolarımız ile günün her saatinde hizmet ediyoruz. Tüm marka ve model klimalarınızın bakımlarını yapıp garantili hizmet sunuyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız güvenin ve garantinin adı olmuştur. Klima bakım ve tamiratları bilgi, tecrübe ve deneyim isteyen bir meslektir. Yanlış bir usta seçimi klimanızı kullanılamaz hale getirebilir veya sizlere çok daha fazla masraf çıkarabilirler.

Çanakkale Klima Servisi

Çanakkale Klima Tamiri 

Klimalar hayatımıza büyük kolaylıklar getirmiştir. Kışın ısınma ve yazın soğutmalar için kullandığımız klimalar ekonomik olarak maliyetli ürünlerdir. Büyük bedeller ödeyerek sahip olduğumuz ürünlerimizin bir anda eskimesine ya da arızalanmasını istemeyiz herhalde. Bu yüzden klimalarınızı alırken yapmış olduğunuz araştırmaları, klima servisi seçerken de yapmanız gerekmektedir. Çanakkale özel Vestel Klima Servisi olarak % 100 müşteri memnuniyeti, uygun yedek parça ve garantili hizmeti sunuyoruz. 

Klima montajlarınızı bildiğiniz ve deneyimli servislere yaptırmanı gerekmektedir, çünkü klima montajlarının eğimi bile yanlış yapılırsa iç üniteden suyu dışarıya atamaz ve iç üniteden su kaçırmaya başlar. Böyle durumlarda klimanız arızalandı zannedersiniz ve yeniden ekstra ücret ödeme zorunda kalırsınız. Firmamız klima montajı ve klima bakım onarımı yapmaktadır. 

Çanakkale Klima Bakımı

Klima bakımı neden önemlidir? Klima bakımları sağlık, hijyen ve klimanızın uzun ömürlü olması için gereklidir. Temizlenmeyen klimalarınızın içerisinde bakteriler oluşur. Bu bakteriler klimalarınızın çalışması ile birlikte, bu bakterileri odanıza üfler ve böylelikle sizlerde bu havaları solursunuz. Böyle durumlar da hastalanmanız kaçınılmazdır. Temizlenmeyen klimaların aynı zaman da ömürleri çok daha az olur. Klimanız zaman içerisinde gaz eksiltir. Klimanız gazı eksilttikçe randımanlı çalışmaz ve çok fazla elektrik sarfiyatı yapmaya başlar. 

Klimalarınızın içlerindeki filtreler kullanım oranlarına göre belirli periyotlarda temizlenmesi gerekmektedir. Böylelikle yıllık bakımları yapılmadan önce içlerinde fazla bakteri birikmez ve daha hijyenik olur. 

Çanakkale Klima Tamircisi

Klimaların en sık arızalanan bölümlerinin arasında oda kumandaları bulunmaktadır. Gündelik hayatta çok sık kullandığımız klimaları, açıp kapatmak ve sıcaklık soğukluk ayarlarının yapıldığı üründür klima oda kumandaları. Düşmeleri ve üstlerine sıvı maddelerinin dökülmesinden dolayı en sık klima arızalarının başında gelmektedir.

Tüm marka ve model klimalarınızın bakım ve arızalarınız da sizlere bir telefon kadar yakınız. Mobil ekiplerimiz ile günün her saatinde arayıp bilgi alabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP