Özcan Koyuncu

Koyuncuoğlu Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Çanakkale ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Çanakkale ve çevresinde  su tesisatçısı olarak 10 yıla yakın süredir siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. Konusunda uzman kadromuz ile siz değerli halkımıza mobil ekiplerimiz ile 7 / 24 hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Çanakkale Su Tesisatçısı

Sıhhi tesisatçı olarak, firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemleri de bulunmaktadır. 

Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatları ve bunun ustalığı neden önemlidir. Evlerinizin hemen hemen her bölgesini kılcar damarlar gibi saran ve içlerinde pissu ve temiz suları dolaştıran bir sistem bahsetmekteyiz. Evimizi saran bu tesisatlar bir de kalın kalın duvarların içerisinde, burada oluşabilecek bir hata ve sorunda mutlaka bir profesyonel destek almanız gerekmektedir. Bir gün alt komşunuz geldi ve tavanım ve duvarlarım ıslanıyor sizin tesisatınız da kaçak var dedi, yapmanız gereken su kaçak cihazı olan bir firma bulup destek almanızdır. Eski tip ustalar ile çalışırsanız kaçağı bulmak için tahmini olarak yerlere kırmaya başlayacak, taki kaçağı bulana kadar kıracaktır. Artık termal kameralı su kaçağı tespit cihazımız ve akustik ses dinlemeli su kaçak cihazlarımız ile kaçakları bulmak çok daha kolay. Kırmadan ve dökmeden su kaçakları tespit ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Açma

Evlerimiz de ve iş yerlerimizde çok büyük sorundur tıkanıklıklar. Bazı tıkanık türlerini kendiniz değişik yollar deneyerek açabilirsiniz, yalnız bunların hepsi geçici olacaktır. Hele ki tuvalet tıkanıklık sebepleri atılan bez ya da inşaat atıklarından oluşuyorsa hiçbir uygulamalarınız işe yaramayacaktır. Mutfak lavabo tıkanıklıkları genelde yemek artıkları ve yağ atıklarından oluşmaktadır, geçici olarak bir el pompası yardımı ile tıkanıklığınızı o anlık giderebilirsiniz. Banyo gideri tıkanıklığını açmak biraz daha zordur. Bunun için kimyasallar kullanmanız gerekir, yalnız bu yöntem de sağlığınızı tehlikeye atacaktır. Tuvalet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıkları ve banyo gideri tıkanıklarını kameralı tıkanık açma cihazlarımız ile gideriyoruz. 

Hayatımızın her alanında mutlaka bir yerlerde, yardımına ihtiyaç duydunuz su tesisatçıları, çeşme değişimi, batarya tamiri, klozet sifon tamiri ve değişimi gibi işlemlerde de sizlerin yanınızdayız. Su ile işini varsa her konuda bize danışabilirsiniz. 

Firmamız ayrıca petek temizliği ve güneş enerji sistemleri montaj ve arızalarınız da da destek vermektedir.

Çanakkale Tıkanıklık Açma


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Özcan Koyuncu isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP