Hakan Yalvaçer

Er Soğutma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Çorum ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Çorum merkez ve çevresinde uzun yıllardır Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet veren firmamız, konusunda uzman kadrosu ile siz değerli halkımıza günün her saatinde hizmet vermektedir. Kalite ve güvenin adı Er Soğutma...

Çorum beyaz eşya servisi

Çorum Beyaz Eşya Tamircisi

Maalesef 6 ay beyaz eşya servislerinde çalışan insanlar, ellerinde çanta ile bende usta oldum diye gezebiliyorlar. Sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız her marka ve model beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımları için bizlere ulaşabilir, soru sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Çorum’ da sektöründe öncü olan firmamız, mobil ekiplerimiz ile sizlere 7 / 24 hizmet vermektedir. Garantili beyaz eşya tamircisi istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi (tamirci)

Çamaşır makineleriniz su kaçırıyor veya su almıyor ise, hemen bir servis çağırmanıza gerek yoktur. Tahliye hortumunuz gider borusundan çıkmış olabilir ve suyu dışarıya boşaltıyor olabilir. Su almama sebebi ise, vanalarınızın kapalı olması veya su hortumlarınızın kıvrık ya da sıkışmış olmasından dolayı olabilir. Bu kontrolleri yaptıktan sonra sorunlarınız devam ediyor ise mutlaka bir profesyonel çamaşır makinesi servisinden destek almanız gerekmektedir.

Bulaşık Makinesi Servisi (tamirci)

Çorum’ da bulaşık makinesi servisine mi ihtiyacınız var? Çorum’ da yıllardır uygun fiyatlı ve garantili işler ile sizlere hizmet vermektedir. Bol ve uygun yedek parça seçeneklerimiz ile sizlere ekstra masraf çıkarmadan, arızalarınızı gideriyoruz. Arçelik, Beko, Bosch, Vestel, Siemens, Regal ve Altus marka bulaşık makinelerinizin bakım, onarım ve tamiratlarını yapıyoruz. Mobil ekiplerimiz ile yerinde müdahale edip, sorunlarınızı hızlıca gideriyoruz. Bulaşık makineleriniz durulama yapmıyor ise veya sesli çalışıyor ise mutlaka bulaşık makinesi servisinden destek almanız gerekmektedir.

Buzdolabı Servisi (tamirci)

Buzdolabınız soğutmuyor veya çok soğutup buzlanma mı yapıyor? Arızalar farklılık gösterse de genelde bu tür hatalar kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır. Buzdolabı kapağın fazla açılması, içeriye çok sıcak ürünlerin konulması veya içeride ürünlerinizin bayatlaması ve küflenmesi bu tür sorunları karşınıza çıkaracaktır. Böyle bir hata yapmadıysanız mutlaka bir buzdolabı servisinden destek almanız gerekmektedir.

Beyaz eşya tamircisi

Bu ve buna benzer sorunlarda firmamızı arayabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hakan Yalvaçer isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP