Mehmet Bal

Başaran Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Elâzığ ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Elazığ ve çevresinde uzun yıllardır su tesisatçısı işleri yapmakta olan firmamız ile siz hemşerilerimizin hizmetinizdeyiz. Su tesisatınız da herhangi bir problem olması durumunda bizi günün her saatinde çekinmeden arayabilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız probleminizi tespit edip en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır. Elazığ su tesisatçısı olarak profesyonel ve sertifikalı kadrolarımız ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Elazığ Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisat

Su tesisatları binalarımızı ve iş yerlerimizi saran kılcar damarlara benzer. Bina girişinden ana hat üzerinden daire daire mutfak, banyo, tuvalet ve hatta balkonlara kadar uzan bir yapıdan bahsediyoruz. Bu saydıklarım temiz su tesisatları ve birde bunların pissu hatları çekilecek ve hatları ayrı ayrı olarak çekilecektir. Hatların içerisinde bir yerlerde yapılacak bir hata üstü çimento, boya ile kaplı duvarlarınızda ne gibi bir hasar oluşturacağını düşünmek bile çok kötü. Birde aşağıda ki veya yan komşunuza vereceğiniz zararı düşünün. Su tesisatçılarını çok iyi seçmeniz gerekmektedir. 

Klozet tamiri, klozet sifon tamiri ve değişimi işlemleri de firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır. 

Tuvalet Tıkanıklıkları

Banyo gideri tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıkları insanoğlunun hayatını olumsuz etkileyen sorunların başında gelmektedir. Lavabo tıkanıklıkları yemek artıkları, yağ atıkları gibi nedenlerden tıkanırken, banyo gider tıkanıklıkları kıl, tüy ve sabun artıklarından oluşabilir. Bu tıkanık türlerinin en zoru tuvalet tıkanıklarıdır. Tuvalet tıkanıkları kaçırılan katı atıklar, bezler ya da inşaat atıklarından dolayı tıkanır. Bu tür tıkanıkları açmak için her zaman profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir. Tuvalet, banyo gideri ve lavabo tıkanıkları için bizleri arayabilirsiniz. 

Su Tesisatçısı Elazığ

Güneş enerjisi sistemlerindeki kaçak, montaj ve panel değişimleri için bizlerden yardım alabilirsiniz. Güneş enerjinizden sıcak su alamıyorsanız, sorununuzun birkaç cevabı olabilir. Sıcak su vananızı kontrol etmeniz, antifiriz miktarını kontrol etmeniz ya da depo sıcak su çıkışlarını kireçlenmeden dolayı kontrol etmeniz gerekmektedir.

Temizlenmeyen petekler, içlerinde sıcak su dolaşımını yaptırmaz, böylelikle petekleriniz tam ısınmaz ve ısınmadığınız halde yüksek yüksek faturalar ödersiniz. Periyodik olarak petek temizleme ve tesisat temizliğinizi mutlaka yaptırınız.

7 / 24 mobil ekiplerimiz ile siz değerli halkımıza hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mehmet Bal isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP