İlhan Mızrak

Pınar Ticaret
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Erzincan ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Erzincan Refahiye ilçesinin en büyük boya firması olarak değerli hemşerilerimize 25 yılı aşkın süredir mutluluk içinde hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde konusunda uzman boyacı ve boya badana ustası bulunmaktadır. Her türlü boya işleriniz profesyonel kadrolarımız ile itina ile yapılır. 25 yıllık tecrübemiz ile bölgeye en uygun ve en çok boya çeşitleri firmamızda bulunmaktadır.

Refahiye Boyacı

Boya badana işleri sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bu işleri yapmak ustalık istemektedir, günümüzde iş bulamayan  işsiz kalan kişilerin bir çoğu kendisini, boya ustası olarak  tanıtıp insanları mağdur etmektedirler. Sonuç olarak bir evin ya da iş yerinin en önemli unsurudur boya. Yaptırdığınız boya evinizi olduğundan daha kötü gösterebilir, boyanacak duvar için seçilecek renk çok önemlidir yerine göre koyu yerine göre açık tonlar kullanılmalıdır.

Bizden, evinizi hangi renge boyatmanız gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz, ücretsiz keşif yaparak sizin için gerekli olan boya türü ve kullanmanız gereken malzemeler için destek alabilirsiniz.

Boyaların günümüzde  çeşitliliği oldukça fazladır.

Subazlı boya dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, üstelik hafif nemli bir bez ile çok kolay şekilde temizliği yapılabilir koku hassasiyeti olanlar için en tavsiye edilen boya türüdür.

Plastik boya en çok tercih edilen, iç cephe boya türüdür uygulaması da oldukça kolay olan plastik boya, maliyet olarak ta en hesaplı iç cephe boyası olarak sınıflandırılabilir.

İpeksi mat boya, bu boya türü evinize giren ışıkları yansıtarak, evinizi çok daha büyük ferah ve geniş gösteren çok tarz bir boyadır, sağlıklı bir boya olmasının yanında temizliği çok kolaydır, ve uygulanan duvardaki renk ne olursa olsun çok kolay kapatabilmektedir.

Yağlı boya, genellikle dış cephelerde pencere kapı gibi su görebilecek yerlerde, metallerin çürümemesi ve koruması için kullanılan bir boyadır. Boyanın en büyük özelliği, kesinlikle su ile ayrıştırılamaz ve uygulandığı yüzeyde yıllarca kendini korur, parlak bir görünüm sağlayan yağlı boyalar dış cephe estetiği içinde kullanılabilir.

Boya Badana Refahiye

Dış cephe Boyası, evinizin dış cephesine uygulanan bu boya türü, oldukça dayanıklı bir malzemedir. Tüm olumsuz hava şartlarına uyum sağlayabilecek şekilde formüle edilmiştir, evinizin güzel görünmesi ve dış etkenlerden korunması için, dış cephesini bu özelliklerde boya ile boyamanız gerekmektedir.

Refahiye' de size de bir boya ustası lazım olduğunda, bizi günün her saatinde arayabilir, bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Yaptığı işlerin arkasında her zaman duran firmamız, sizlerin destekleri ile 25 yıldır hizmet vermektedir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İlhan Mızrak isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP