Yaşar Turhan

Turhan Su Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Erzincan ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Erzincan ve çevresinde yılların tecrübesi ile hizmetimizi sunuyoruz.

Erzincan su tesisatçısı olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. Su Tesisatçısı yeterlilik belgesi olan firmalara iş yaptırınız tesisat işi oldukça önemli bir konudur, dükkan ve konutlarınızın can damarı olan tesisatlarda bir su sızıntısı durumunda konutunuzun dükkanınızın sağılığı açısından oldukça büyük riskler oluşturmaktadır.

Erzincan Su Tesisatçısı

Tesisat ustası  çağırdığınızda onun bu konuda yeterli olup olmadığını zaten kısa sürede gözlemleyebilirsiniz, günümüzde her iki metre ara ile kendisini çeşmeci muslukçu tesisatçı diye tanıtan ehliyetsiz kişiler tarafından açılmış iş yerleri ile karşılaşabilirsiniz

Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak sıhhi tesisat sektöründe de büyük değişimler olmuştur. Buna bağlı olarak artık sıhhi tesisatta kullanılan eski yöntemler terk edilmiştir.

Erzincan tıkanıklık açma

Kullandığımız son teknoloji ürünü sıhhi tesisat cihazları (dedektör ile tespit cihazı, tıkanık açma robotları, kameralı kanal içi görüntüleme cihazları, elektronik akustik su tespit cihazları gibi) ile sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. Tecrübeli sıhhi tesisat su ustalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Pimaş açma, tıkanmış kanalların açılması, tuvalet, banyo, mutfak, lavaboların giderlerinde oluşan tıkanıkların açılması, petek temizliği, su kaçağının tespiti, su sızıntısının belirlenmesi gibi sorunlarınızı uzman su ustalarımız ile kısa sürede çözüyoruz.

  • Tıkanık açma
  • Petek temizliği
  • Su kaçağı tespiti
  • Su sızıntısı tespiti
  • Robotlu tıkalı boru açma
  • Her türlü sıhhi tesisat işleri

Lavabo ve tuvalet tıkanıklarının sebepleri farklı nedenlerden olsa da çözümleri bir kaç taneyi geçmez. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları neden olur? Tuvaletlere atılan ve kaçırılan katı atıklar ebatlarına bağlı olarak hemen veya zaman içerisinde de tesisatınızda tıkanıklığa sebep olabilir. İnşaat yapımında kullanılan çimento veya kumlar tesisatınızda tıkanıklığa sebep olabilir.

Su Tesisatçısı Erzincan

Lavabo yada tuvalet tesisat tıkanıklığını açma işlemini su ve sirke karışımı ile deneyebilirsiniz. Lavabonuz tıkandı ise ufak el pompası ile deneme yapabilirsiniz. Tuvalet ve lavabo tıkanıklarının açılmasını kılavuz tel ile de deneyebilirsiniz. Sorun devam ediyorsa profesyonel bir hizmet almak zorundasınız.

Erzincan ve çevresinde tüm tesisat arızalarınız için bizlerden bilgi alabilirsiniz. Güler yüzlü ve % 100 müşteri memnuniyeti ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Erzincan su kaçağı tespiti

Su kaçağı evlerimiz ve işyerlerimiz için oldukça büyük sorunlara sebep olabilir. Erzincan'da su kaçağı tespiti yaptırmak istediğinizde size bir telefon kadar yakınız siz su kaçağı nasıl bulunur diye düşünmeyin en hızlı şekilde sorun çözülür.

Su sızıntısı tamiri sanıldığı kadar zor bir işlem değildir makine ile su kaçağını noktasal olarak tespit ederek kırmadan sadece arıza olan kısımı tamir ediyoruz. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Yaşar Turhan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP