Hasan Usta

Aziziye Su Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Erzurum ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Erzurum Palandöken su tesisatçısı olarak 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Sertifikalı ve konusunda uzman personellerimiz ve mobil araçlarımız ile sizlere günün her saatinde hizmet veriyoruz.   

Palandöken Su Tesisatçısı

Su Kaçağı Tespiti


Su kaçakları her zaman daire sahipleri için baş belası olmuştur. Eski demir tesisatlar da su kaçaklarını bulmak daha zordur, eski yöntemler ile su kaçaklarını tespit etmek çok zordu.

Su kaçaklarını bulmak için tahmini olarak birkaç yer kırar, kaçağı bulamadığı takdirde kırmaya ve dökmeye devam ederdi. Size daha büyük masraflar açarlardı. Şimdi termal kameralı su kaçağı tespit cihazımız ve ses ( Akustik ) dinlemeli su kaçağı tespit cihazlarımız ile sorunlarınızı çözüyoruz.

Termal kameralı su kaçak tespit cihazlarımız ile noktasal olarak su kaçaklarınızı tespit edip sadece o bölgeye operasyon yapıp sorununuzu gideriyoruz.

Tuvalet Tıkanık Açma


Tuvalet tıkanıklarınız ve lavabo tıkanıklıklarınız için bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Kimyasal yollar ile açacağınız tıkanıklar geçici bir çözüm olacaktır. Örnek verecek olursak, mutfak lavabonuzda ki tıkanıklığınızı ufak bir el pompası yardımı ile açtınız, 2 -3 gün içerisinde bu bölge yeniden tıkanacaktır. Ayrıca tıkanıklığınız eğer körüklü sifonda değil de pimaş pissu borusunda ise el pompası da işinize yaramayacaktır, çünkü el pompasının basıncı boruya kadar vakumlamaya yetmez. Solucan ya yılan kamera dediğimiz kameralı sistem tıkanık açma cihazlarımız ile sizlere 7 / 24 yardımcı oluyoruz.

Su Tesisatçısı Palandöken

Sıhhi Tesisatçı


Evinize çağırmış olduğunuz sıhhi tesisatçılar bildiğiniz ve konusunda uzman kişiler olması gerekmektedir. Klozet tamiratını yaptırdınız, 2 – 3 gün sonra alt komşunuzdan tuvaletinizin aşağıya su kaçırdığını iletti. Ustamız ya derzleri tam yapamadı ya da s dediğimiz boruyu tam oturtamadı, yine size bir sürü masraf. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, bizler ile iletişime geçiniz. Klozet tamiri ve değişimi, klozet sifon değişimi, batarya değişimi ve çeşme tamiratları ile sizlere hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. 

Petek Temizleme


Temizlenmeyen petek ve tesisatlarınızın içerisinde çamurumsu bir tortu oluşur. Bu çamurumsu katı tortu, peteklerinizin panellerini ve aynı zamanda tesisat bağlantı bölgelerinde de tıkanıklık yaparlar.

Temizlenmeyen petek ve tesisatlarınızın ömürleri azalır, içerideki tortu tesisatınızı çürütecektir. Isınmadığınız halde yüksek yüksek faturalar ödeyecektiniz. Yıllık petek temizliklerinizi mutlaka yaptırınız.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Hasan Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP