Murat Can

Dörtyol Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Hatay ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Elektrik işleriniz için, Hatay Dörtyol Elektrikçi olarak siz müşterilerimizin her zaman yanındayız, yapılacak her türlü elektrik işinizi itina ile en hesaplı ve uygun şekilde yapıyoruz. Size en yakın elektrikçi  konumunda bulunan işyerimize siz değerli müşterilerimizi bekleriz.

Dörtyol Elektrikçi

Ev ve işyerleriniz için avize montajı, led ışık panelleri, aydınlatma dekoratif ışıklandırma sistemlerinin, tüm montaj ve elektrik tesisat işlerini yapıyoruz. Dörtyol'da elektrikçi ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon mesafedeyiz, arayın sorunu çözelim. İnşaat elektrik tesisatı  tamiri tadilatı gibi, elektrik işleri ile ilgili her konuda biz buradayız.

Kullandığınız elektrik sigortası şartel sürekli atıyor, ve ya bazı cihazları kullandığınızda atıyorsa, mutlaka elektrik tesisatınıza baktırın, elektrik kısa devreleri ya da güçlü akım ihtiyacı olan cihazlar, yangınlara sebep olabilir. Elektrik arızalarını hafife almayın, ve bir an evvel tesisatınızdaki sorun için bir elektrikçi çağırıp, gerekli tamiri yaptırın. Firma olarak yangın erken uyarı sistemleri kurmaktayız.

Dörtyol Elektrikçi olarak 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz, müşterilerimize en uygun fiyat aralığında yardımcı olmak için, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Elektrik prizi değiştirme, aplik takma sökme, elektrik anahtarlarını değiştirme, yeni kablo hattı çekme işlerini yapıyoruz.

Görüntülü diafon, şase elektrik kaçağı, gibi tüm sorunlarıız için bizi arayın.

Dörtyol Elektrik Ustası

Ev ve işyerlerinizde bir arıza olduğunda, elektrik ustası ihtiyacınızda, biz sizlere hizmet vermek için 7/24 hazır  bekliyoruz. Ömrünü tamamlamış elektrik kabloları, sigorta atmalarına ve tesisatınızın aşırı şekilde ısınmasına sebeb olur. Bunun sonucunda yangınlar çıkarabilir, bu yüzden elektrik tesisatınızın verdiği arızaları ciddiye almanızda fayda var.

Evleriniz için gizli aydınlatma, tavan göbek aydınlatma, led döşeme, elektrikle çalışan cihazlarınızn bağlanması, sofben termosifon gibi tüm cihazların montajlarını yapmaktayız. İnternet kablosu çekimi, buat bağlantıları, santral bağlama işleri, elektrik panosu arızaları otomasyon tamiri.

Dörtyol Elektrik Ustası

Kısaca Elektrik kablolama gibi elektrik ile ilgili tüm işlerinize, bir elektrik ustası lazımsa hemen bizimle iletişime geçin. Dörtyol ve çevresine servis araçlarımız ile hizmet veriyoruz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Can isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP