Ramazan UZUN

Alfa Su Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Hatay ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Hatay ili Dörtyol ilçesi ve yakınlarında su tesisatı alanında çalışmakta olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakında. Dörtyol su tesisatçısı olarak 20 yıldır sektör bilgilerimizi sizler ile paylaşıyoruz. 

Dörtyol Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su tesisatı binalarımız için oldukça büyük öneme sahiptir.Her hangi bir şekilde zarar görmesi binamız açısından risk oluşturmakta ve bir an önce giderilmesi gerekmektedir.

Su tesisatınız da oluşan bir zararın giderilmesi için bize 7 / 24 ulaşabilirsiniz. Yılların tecrübesine sahip su tesisatı ustalarımız en kısa sürede oluşan zararınızı giderecektir.

Firmamız yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bunu sağlayabilmek için de son teknoloji ürünü cihazlar kullanıyor, böylece binanıza mümkün olan en az zararı veriyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Örneğin tıkalı olan lavabo ya da tuvaletinizde oluşan tıkanıklıklar robot ile kılavuz kullanılarak dakikalar içinde kırmadan dökmeden açılabilmektedir…

Petek Temizleme

Firmamız tarafından verilen hizmetlerin başında petek temizliği, tuvalet ve lavaboların tıkanıklık açma işleri gelmektedir. Petek temizliği periyodik olarak yapılmadığı takdirde tesisatınızın içinde çamurumsu su oluşur. Bu birikinti petek ve tesisatlarınıza sıcak su akışını engeller.

Bu tortudan kurtulmak için mutlaka kış gelmeden peteklerinizi temizletin. Isınmadığınız halde yüksek fatura ödemekten kurtulun.

Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları farklı sebeplerden olabilir. Lavabolarınız yemek artıkları ve küçük sabun kırıkları gibi atıklardan oluşurken tuvaletlerin tıkanıklıkları genelde atılan yada kaçırılan katı atıklardan oluşmaktadır. Bu iki tıkanıklıkta insan sağlını tehdit eder ve çok fazla koku yapar.

İki tıkanıklığın çözümü de farklı olabilir. Genelde bir profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile Dörtyol halkına yardım etmenin mutluluğuğu içindeyiz.

Duşakabin montajı, arızası ve satın almanız için nelere dikkat etmeliyiz. Bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz. Duşakabin seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Duşakabinler tekneli ve teknesiz olarak 2' ye ayrılır. Duşakabin alırken genelde cam ve sert plastiklerden oluşur.

Dörtyol Su Tesisat Ustası

Sert bir cisimle vurmadıktan sonra uzun yıllar ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünlerdir. Sadece dikkat etmeniz gereken husus hareketli alanlarının tekerlek, kapı ve kapı rayı gibi malzemelerinin iyi olmasıdır.

Çeşme su kaçağı, çeşme arızaları genelde su akışkanlığı olan yerlerdeki conta gibi malzemelerin yalıtkan özelliğini kaybetmesinden kaynaklıdır. Klozet değişimi için bizlerden yardım isteyebilirsiniz. 20 yıllık bilgi, birikim ve deneyimimizi siz değerli Dörtyol halkı ile paylaşmanın mutluluğu içindeyiz. Su ile ne işiniz var ise sizinleyiz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ramazan UZUN isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP