İbrahim Usta

Gelişim Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Isparta ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Isparta ve çevresinde yılların tecrübesi ile sıhhi tesisat işlerinizi yapmaya devam ediyoruz. Sıhhi tesisat denilince aklınıza İbrahim Usta gelsin. Isparta il merkezinde su tesisatçısı olarak 10 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sıhhi tesisatınız da herhangi bir sorun yaşadığınız zaman bize ulaşırsanız hemen sorunlarınızın giderilmesi için harekete geçilir.

ısparta Su Tesisatçısı

Sıhhi Tesisatçı


Evinizi bir kılcar damarlar gibi saran temiz su ve pis su tesisatlarının tamiratı ve değişimleri için mutlaka bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Tesisatlarınız da ustaların yapacağı bir hata belki aynı gün fark edilmez. Birkaç gün sonra su kaçakları ve su sızdırmaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu konulara en iyi örnek klozet değişimleri ya da klozet sifon değişimleri olabilir. Klozetinizi değiştirmek istiyorsunuz en yakın ustayı çağırdınız. Usta montajı yaptı ve ücretini aldı gitti. 2-3 gün sonra s bağlantılarını iyi yapmadığı takdirde aşağıda bulunan komşunuza su akıntısı ortaya çıkacaktır. Klozet sifon değişimleri aynı şekilde, ustanız değişimi yaptı testini yaptınız, yalnız 2-3- gün sonra sifonunuz su kesmemeye başlayacak ve yeniden bir ustaya ihtiyaç duyacaksınız. Sıhhi tesisat konularında ustalık ve kullanılan malzeme çok önemlidir.


Makine İle Su Kaçak Tespiti


Su kaçakları her baş belası olmuştur. İşini bilmeyen ustalar her tarafı kaçağın yerini biliyormuş gibi kırıp, kusura bakmayın kaçak burada da değilmiş deyip gittikleri çok olmuştur. Şimdi akustik (ses) dinlemeli su kaçak cihazlarımız ve termal kameralı su kaçak cihazlarımız ile su kaçaklarınızın yerlerini tespit etmek çok basit. Su tesisatınızın tazyiki yükseltilerek ses dinlemeli cihazımız ile su kaçağınızın yerini tespit edip, noktasal olarak o bölgede operasyon yapıp tamiratımızı gerçekleştiriyoruz.


Tuvalet Tıkanıklık Açma


Tuvaletleriniz de oluşan tıkanıklar, tıkanılıklığın sebebine ve hangi bölgede tıkandığına göre farklılık gösterebilir. İnşaat atığı ya da atılan bezlerden dolayı tıkanan bir tuvalet için mutlaka bir profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Aynı zamanda mutlak lavabo tıkanıklığı ve banyo gideri tıkanıklığı için de firmamız sizlere destek olmaktadır. Isparta’ ta ve çevresinde tıkanık açma hizmetleri vermekteyiz.

Isparta' da profesyonel sıhhi tesisatçı olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek bizim işimiz. Bunu yaparken birinci önceliğimiz sizlerin memnun kalmasıdır.

Su Tesisatçısı Isparta

Sıhhi tesisat ustalarımız;

  • Temiz su tesisatı
  • Pis su tesisatı
  • Tıkanıklıkların  açılması
  • Batarya değişimi
  • Klozet sifon değişimi
  • Klozet değişimi
  • Peteklerin temizlenmesi                                                         
  • Su kaçaklarının  bulunması                                                     
  • Su tesisatı arızalarını tespit edilmesi ve onarılması

Kısaca sıhhi tesisat konusunda bütün problemlerinizi çözüme ulaştırır.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

İbrahim Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP