Necati İşbilir

İşbilir Çilingir
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Bahçelievler ve çevresinde çilingir ihtiyacınız mı var? Günün her saatinde siz değerli halkımızın hizmetinde olan firmamız Bahçelievler' de güvenin ve kalitenin tek adresi olmuştur. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız mobil ekiplerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakın. Firmamıza 7 / 24 ulaşabilir soru sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bizlere danışmadan karar vermeyiniz.

Bahçelievler Çilingir

Bahçelievler Anahtarcı

Kapıda mı kaldınız? Bir anahtarcıya mı ihtiyacınız var? İşte buradayız kapıda kaldım, anahtarı kaybettim diye dert etmeyin, bir telefon ile arayıp nerede olursanız olun gelip size çilingir hizmeti vermekteyiz. Bilyalı anahtar, çelik kapı ya da çelik kasa açma işleriniz için, bizi yedi gün yirmi dört saat arayabilirsiniz.

Aracın içerisinde anahtarınız kaldı ve yedek anahtarınız yok ise bir anahtarınız var ve yedek yaptırmak istiyorsanız, kapı kilidi değiştirme asma kilit açma, aklınıza gelebilecek tüm çilingir hizmetini biz Bahçelievler de en yakın çilingir olarak vermekteyiz.

En Yakın Anahtarçı

Gece ya da gündüz fark etmez kapınız bozulduysa, arabanız kilitli kaldıysa her an yanınızdayız. Kapalı kalmış oda kapılarınızı da açıyoruz. Bahçelievler anahtarcı hizmeti. İmmobilizer anahtar yapma yedekleme işlerinizde bizi tercih ediniz.

Kapı açma, yedek anahtar, otomobil kapısı açma, akıllı kilit sistemleri, işlerinizi mobil araçlarımız ile itina ile yapıyoruz.

Çelik kapı açma işlemi kilitli değilse ortalama olarak 2 dakika sürmektedir, ama kilitli çelik kapı açma işlemi biraz zaman alabilmektedir. Sizde mutlaka anahtarlarınızın bir kopyasını yaptırarak zor durumda kalmayın. Anahtar içeride kırıldı ise bunun içinde bizi arayabilirsiniz.

Anahtarcı Bahçelievler

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet etmeyi misyon edinen firmamız, Bahçelievler’ te sektörün öncüsü olmuştur. 10 dakika gibi kısa sürede kapılarınıza ve kepenklerinize zarar vermeden kapınızı açıyoruz. Firmamızın ayrıca hizmet verdiği sektörler arasında pvc kapı doğrama işlemleri de mevcuttur.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Necati İşbilir isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP