Dursun Atar

Sembol Boya
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde boya badana işlerinizi A kalite işçilik ile yaptırmak ister misiniz ? O Halde doğru yerdesiniz. Ev ve iş yerleriniz de boyayla ilgili tüm işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Boya yapmak bir sanat işidir yaptığımız işin göze hitap etmesi kullanıcıların gözlerini yormayacak ve keyif alacağı boya işçiliği yapıyoruz.

Başakşehir Boyacı

Boya mekanların makyajıdır, makyaj ne kadar güzel uygulanırsa mekanınız hem ferah hem de geniş görünecektir. Boya işçiliği ne kadar önemliyse boya ve renk seçimi de o kadar önemlidir, yanlış boya seçimi hem gözlerinizi yoracak hem de zevkinize keder verecektir. Size de bir boyacı lazım ise doğru adresteniz.

Başakşehir Boya Ustası

İç mekan boyaları için genel olarak su bazlı boyalar tercih edilmektedir, iç mekan boyalarının da kendi aralarında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Evinizin iş yerinizin durumuna göre doğru boyayı tespit ederek en uygun şekilde sağlıklı bir şekilde boya işlerinizi yapıyoruz. Ayrıca bizleri arayıp boya seçimi hakkında bilgi alabilir dilerseniz gelip sizlere ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapabiliriz.

Dış mekan boyalarında yapılması ve dikkat edilmesi gereken en önemli konu dış boyanın kalitesidir çünkü uzun yıllar dışarıdaki etkenlere mukavemet gösterecek ve uzun yıllar dayanabilecek boyaları tercih etmeniz sizin menfaatinize olacaktır.

Yağlı boya ustası bulmak ayrıca zor bir durumdur çünkü yağlı boyayı herkes yapamaz yapsa da eğer usta boyacı değilse her yeri berbat edebilir. Yağlı boya yapmak öyle rulo ile plastik boya yapmaya benzemez işçiliği de çok zordur. Sizin de pencere balkon garaj kapısı v.b. yağlı boya yapılmasını istediğiniz yerler varsa  bizi arayabilirsiniz. 

Boya Ustası Başakşehir

Boya Badana Tamir işleri

Boya badana işlerinizi en temiz şekilde yapıyoruz yaptığımız işten keyif aldığımız için yaptığımız işlerin ışıldaması kaçınılmaz oluyor. Sizde duvarlarınızda ışıl ışıl parlayan göze hitap eden renkler görmek istiyorsanız bizi arayıp hizmet alabilirsiniz. Başakşehir’ de tüm sem ve mahallelere hizmet vermekteyiz. Randevu verdiğimiz gün ve saatte geliyor ve işinizi teslim etme süresi içerisinde teslim ediyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Dursun Atar isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP