Levent Köse

Deha Elektrik & Elektronik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Uzun yıllardır Beylikdüzü ilçesi için elektrik hizmeti veren firmamız sizden gelen elektrik tesisatı tamirat bakım onarım gibi elektrik ile alakalı tüm elektrik işleriniz için hizmet vermektedir. Beylikdüzü 'nde elektrikçi lazım olduğunda bizi günün her saatinde arayabilir destek ve hizmet alabilirsiniz.

Beylikdüzü Elektrikçi

Elektrik Ustası Beylikdüzü

Elektrik tesisatının ne zaman arıza vereceği hiç belli olmaz. Elektrik tesisatından koku gelmesi şase yapması priz ve anahtarlarının çalışmaması gibi her konuda sizlerin hizmetinizdeyiz. Elektrik tesisatında şase ya da yanık kokusu gibi oluşabilecek elektrik arızalarında ilk olarak mutlaka ana giriş şartelleri ve sigortaları indirmelisiniz ve bir elektrik ustası çağırıp arızayı gidermesini sağlamalısınız. Elektrikçi ihtiyacınız olduğunda konumunuza en yakın servisimizi size yönlendirerek en kısa sürede arızayı gideriyoruz.

Avize ve Led Aydınlatma Armatür Montajı

Ev ve iş yerleriniz için herhangi bir aydınlatma ürünü montaj ettirmek istiyorsanız ya da eski avize sökülecek yerine yenisi takılacaksa bizi arayabilir ve avize montajınızı yaptırabilirsiniz. Led aydınlatma gizli ışık sistemleri kumandalı elektrik anahtarları akıllı ev elektrik tesisatı. evlerinize taktırmak istediğiniz avize aplik montajı yapıyoruz. Son teknoloji ürünü olan akıllı evlerinizdeki arıza ya da programlamalar içinde bizleri arayıp bilgi  alabilirsiniz.

En Yakın Elektrikçi

Beylikdüzü bölgesinde servis araçlarımız ile size en yakın elektrikçi biziz. Şartel (elektrik sigortası) değişimi kablo yenilme yeni elektrik tesisatı projelendirme taahhüt işleri yapıyoruz. şofben, termosifon elektrik tesisatı priz anahtar değişimi uydu kablosu çekme v.b. 

Elektrikçiler olarak yaptığımız araştırmalara göre piyasada maalesef yetkisiz belgesiz çalışan oldukça fazla sayıda elektrikçi olduğunu iddia eden kişi vardır.Bu sayı o kadar fazladır ki ustalık belgesi olan usta sayısından daha fazladır, çünkü bir pense ve kontrol kalemi ile bu işi yapabileceklerini düşünenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur.

Elektrik ustası beylikdüzü

Sizde belgesiz elektrikçi mağduru olmak istemiyorsanız lütfen hizmet aldığınız yerin güvenilirliğini sorgulayın.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Levent Köse isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP