Emre Işıktan

Bfe Mühendislik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

İstanbul'da Beyoğlu Klima Servisi olarak, uzman kadromuz ve deneyimli personellerimiz ile sizlere hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Firmamız ayrıca klima bakımı, klima montajı gibi ustalık ve deneyim gerektirecek işlemleri de yapmaktadır.

Beyoğlu Klima Servisi

Beyoğlu Klima Servisi

Klima arıza sorunları ve filtre değişimi bakımları gibi periyodik işlemler,  tarafımızdan garantili bir şekilde yapılmaktadır. Eskimiş klima filtreleri hem sağlınız açısından hemde yakıt açısından size zararlıdır. Belirli aralıklarla klima bakımlarınızı yaptırın. Beyoğlu Klima Servisi olarak uzun yıllardır siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.

Ülkemizde klima temizliğine çok önem verilmemektedir. Temizlenmeyen klimalar zaman içerisinde bakteri üretecek olup, soluduğunuz havaya karışarak enfeksiyon kapmanıza sebep olabilir. Bu yüzden klima bakım ve temizlik işlerinizi hafife almayın hiç bir şey sağlıktan daha önemli değildir.

Klima çalışmadığında yada en ufak bir sorun yaşadığında, aklınıza ilk gelen şey acaba klimanın gazı mı bitti ! olur, ama aslında durum öyle değildir. Klima gazı kullanma ile biten yada, eksilen bir şey değildir. Klima gazının eksilme sebebi kesin olarak, klima borularında yada iç aksamlarında bir gaz kaçağı olduğu durumlarda ortaya çıkar. Klimanızdaki sorunun ne olduğu, ancak bir servis çağırdığınızda ortaya çıkar.

Klima su akıtıyor ise bunun farklı nedenleri olabilir, kimi zaman terlemeye dayalı akıntılar olmakla beraber, dış kaplamadan akan sular, genelde bu terlemeden dolayı olmaktadır. Klimanın dış hatlarından gelen sular için endişe etmenize gerek yok. Klimanızın içerisinden su akıyorsa, durum başkadır, bu durumun bir çok nedeni olabilir. Klima gazı az ise yada fazla ise akıntı olabilir, iç ünite dengesiz duruyorsa, boşaltma hortumu tıkanmış yada delinmiş olabilir.

Buzlanma yapmış olabilir, boşaltma hortumunun eğimi yanlış yönde olabilir, yani iç üniteden gelen suyun bir çok nedeni olabilir, servis çağırıp sorun ile alakalı bilgi alabilir, herhangi bir sorun varsa klimanızın tamirini yaptırabilirsiniz.

Beyoğlu Klima Tamircisi

Beyoğlu Klima Bakımı

Klimanızdan ses mi geliyor ?  Bu durumda bakılması gereken yer klima fanıdır, klima fanlarının belli bir ömrü vardır, ömrünü tamamlayan rulmanlar yada burç yatakları fanın ses yapmasına neden olur. Fanın arızalı kısmının değişmesi gerekebilir. Klima bakımlarını aksatmadan yaptırınız.

Klimanın çeşitli verdiği arızalar vardır, klima ısıtmıyor klima soğutmuyor gibi şikayetleriniz için bizi 7/24 arayabilir bilgi alabilirsiniz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Emre Işıktan isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP