Mustafa Hoca

Timur Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Temu Tesisat sıhhi tesisat işleriniz için arayabileceğiniz güvenilir işinin ehli ve müşteri memnuniyeti için çalışan bir firmadır. İstanbul Fatih'de su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız, noktasal olarak su kaçak tespitlerini yapmakta akustik dinleme ve kamera görüntüleme sistemleri ile profesyonel olarak çalışmaktadır.

Su Tesisatçısı Fatih

Fatih' de su tesisat işleriniz için bizi 24 saat arayabilirsiniz. Tadilat tamirat onarım işlerinizi ekonomik ve hızlı şekilde sonuçlandıran firmamızı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Cihazlı su kaçak tespit ve tamiri robot ile kanal görüntüleme ve kanalizasyon tıkanık açma hizmetleriniz firmamız tarafından yapılmaktadır.

Su kaçakları evinizde ve iş yerleriniz de genellikle yanlış yapılanmış veya zamanla eskimiş tesisat borularında meydana gelen arızalanma, yanlış ve kalitesiz kullanılan tesisat malzemelerinin zamanla deformasyona uğraması gibi çeşitli etkenlerden meydana gelmesine su tesisat arızalarına denir.

Temu Tesisat olarak İstanbul' da her yer de hizmet anlayışıyla firmamız, kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Öncelikle üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanız gerekir. Alt kata su sızdığını ve tüm vanalarını kapaması gerektiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması gereken öncelikle suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.

Su tesisatçıları çeşmeciler (sıhhi tesisatçılar)  toplumun çoğu zaman unutulsa da gizli kahramanlarıdır. Her ne kadar yaptıkları işler hayatımız için çok önemli ve fedakarlık isteyen işler olsa da çoğu zaman bunu unutmaktayız.

Aslında bir düşünürsek susuz bir gün dahi yaşayamayacağımızı, su tesisatçılarının( çeşmecilerin) ne kadar önemli bir işi yaptığını daha iyi idrak ederiz. Günlük yaşantımızda hangimiz bir gün dahi mutfak, banyo, çeşme, lavabo, tuvalet, çamaşır makinesi, bulaşık makinemizi kullanmadan durabiliriz. Bunlar hayatımızın vazgeçilmezleridir.

Fatih Su Kaçak Tespiti

Su tesisatımızda (sıhhi tesisatımızda)  oluşabilecek çok küçük arızalar dahi hemen her gün kullanmak zorunda olduğumuz tuvaletimizi, banyomuzu, lavabolarımızı, çeşmelerimizi  klozetimizi kullanamamamıza neden olacak hayatımızı kolaylaştıran bulaşık makinesi çamaşır makinesi  gibi aletlerden faydalanmamızı engelleyecektir.

Bunun yanı sıra binamıza zarar verecek hatta komşularımızın binalarında bile soruna neden olabilecektir. Yaşadığımız su arızası, su sızıntısı, su kaçağı, pimaş tıkanıklığı, temiz veya pis su gider tıkanıklığında yapacağımız en basit yöntem derhal kendini işinde ispatlamış işinde usta bir su tesisatçısına çeşmeciye ( sıhhi tesisatçıya) ulaşmak olacaktır.

Su tesisatçımızın (çeşmecimizin) işinde son derece usta olması çok önemlidir. Çünkü oluşabilecek su sızıntıları ve su kaçakları bazen oluştuğu yerden değil kaçağın sızıntının olduğu yerden uzakta bir yerde patlak verebilmektedir.

Su tesisatçımızın (sıhhi tesisatçımızın) bu arızaları binamızı çok fazla kırıp dökmeden konutumuza en az hasar verecek şekilde son teknoloji ürünleri kullanarak işimizi en kısa süre içinde çözmesi çok önemlidir. İşte bu nedenle su tesisatçımızı çeşmecimizi çok iyi seçmeliyiz. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mustafa Hoca isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP