Nehir Şahin

Şahin Teknik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kadıköy ve çevresinde 20 yılı aşkın süredir kombi servisi olarak hizmet veren firmamız, tecrübeli ve deneyimli kadrolarımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kadıköy Kombi Servisi

Her marka kombi ve model kombilerinizin bakım, onarım ve tamiratları ile ilgili bizlerden bilgi alabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca kombilerinizin kart arızalarınız ile ilgili de bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz.

Arçelik, Beko, Buderus, Vaillant, Eca ve Demirdöküm kombilerinizin yıllık bakım ve periyodik bakımları için bizim ile irtibata geçebilirsiniz ve kombi bakımı yapılırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Kadıköy Kombi Bakımı

Büyük ekonomik masraflar harcayarak evinize ve iş yerinize kombi aldınız ve tesisat kurdurdunuz ya da evinizde kurulu bir kombi ve tesisat kuruluydu. Yapmış olduğunuz bu yatırımların çok kısa sürede arıza vermesini ya da ömrünü tamamlanmasını istemezsiniz değilmi? Kombi bakımları bu yüzden çok önemlidir. 1 yıl boyunca size aralıksız hizmet edecek, banyonuzdan ve mutfağınızdan sıcak suyu eksik etmeyecek aynı zamanda ısıtma ihtiyaçlarını karşılayacak. Uygun fiyat ve garantili bir şekilde kombi bakımı yapmaktayız.

Genelde bahar aylarında yapılan kombi yıllık bakımları, kombinizin ömrünü uzatacak ve sizlere sorunsuz hizmet etmeye devam edeceklerdir. Kombi bakımları sırasında pompa, ana eşanjör, brülör, vanalarınız, termostad, genleşme tankı, çakmak ve vana kontrolleriniz yapılmaktadır.

Kombi temizlikleri sizlerin daha sonra karşınıza çıkabilecek sorunlar içinde önceden önlem almış olursunuz. Erken önlem kombinizde daha büyük masrafların da önüne geçer. Yıllık kombi bakımları yakıtınızı % 20 kadar etkiler.

Kadıköy Kombi Ustası

Maalesef 6 ay bir firmada çalışıp kombi ustasıyım diye piyasa hizmet vermek isteyen çok fazla usta diyebileceğimiz kişiler dolmaktadır. Sadece kombi vidalarını açabilen, kombiniz sesli çalışıyor ise çözüm üretemeyen veya bir brülör arızasını bile çözemeyen bu usta diyemeyeceğimiz kimseler, ellerinde bir çanta ile hizmet vermektedir. Arayın bizleri 20 yıllık bilgi ve tecrübemizi sizlere aktaralım.

Sorunsuz ve garantili iş teslimatımız ile % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

Kadıköy kombi tamircisi

Kombi montajı ve arıza tamiratı gibi işler uzun yıllar tecrübe ve deneyim isteyen bir meslek grubudur. Kombi tipi doğalgaz ve tüp ile çalışan malzemeler tamiratları yapılırken ve doğalgaz kaçak kontrolleri de yapılması gerekmektedir. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Nehir Şahin isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP