Pratikon

Ustahome Sıhhi Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kadıköy ve yakınlarında su tesisatı alanında hizmet sunmakta olan firmamız 7 / 24 hizmetinizde. Su tesisatınız da oluşan her hangi bir problem için bizi arayabilirsiniz.

Kadıköy Su Tesisatçısı


Kadıköy Su Kaçağı Servisi


İstanbul gibi bir metropolde siz en yakın tesisatçı'yı bulmak oldukça önemli, Su kaçağı servisi ihtiyacınız olduğunda kadıköy'de size bir telefon uzaklığındayız. Su kaçağı ihmale gelmeyecek kadar ciddi bir sorundur, çünkü binalarımız için hayati öneme sahip olan demirleri çürütmekte ve binamızı riske atmaktadır. Su sızıntılarını ihmal etmeyin ve çabucak çözüm yollarını arayın.

Su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız, termal kameralar akustik dinleme cihazları gibi teknolojinin bize getirmiş olduğu tüm faydalardan yararlanarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücümüz ile çalışıyor ve sizlere kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz.

Su sızıntısı öncelik olarak tavandan rutubet olarak görülebildiği gibi, bazı durumlarda da direk aşağıya akabilir. Su boruları, ek yerlerinden zaman içerisinde kalitesiz malzeme sebebiyle sızıntılara sebeb olduğu gibi, eski demir boruların artık ömürlerini bitirmesiyle alakalı olarak çürüyüp delinmektedir. Su kaçağına sebeb olmaktadır. Tabi fiziki bir müdahele ile delinen kırılan borular da vardır, ama dışarıdan bir müdahele ile arıza oluştuğu için su kaçağının yeri zaten bellidir. 

Bizim yaptığımız suyun nereden kaçırdığını bulmak, ve sorunlu olan bölgenin tamirini yapmaktır. Bu işlemin bir kaç farklı yolu olmakla birlikte, en yaygın olarak kullanılan su kaçak tespiti cihazı olan akustik dinleme mantığı ile çalışan cihazlardır. Bu cihazlar tesisat içlerindeki hareketli suyun dışarıya çıktığı noktayı dinleme yöntemi ile tespit etmektedir.

Termal kamera ile tespit yöntemi vardır bir de, genellike sıcak su hatları için kullanılmaktadır, ama kaçağın durumuna göre soğuk su tesisatı içerisine de sıcak su pompalamak kaydı ile kaçakların tespitinde yardımcı olarak kullanılmaktadır.

Su kaçağı tespiti yaptırmak isteyip sorundan kurtulmak isterseniz, bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.


Su tesisatımız da oluşan problemler oldukça basit olmakla birlikte can sıkıcı olabilmektedir. Kadıköy su tesisatçısı olarak siz değerli halkımıza 10 yılı aşkın süredir hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Su kaçaklarınızın tespiti için bizlere ulaşabilirsiniz. Kırmadan dökmeden sorunlarınızı gideriyoruz. Böyle bir durumda oluşan problemin hemen giderilmesini isteriz. Sorun devam ettikçe bize hatta komşularımıza zarar verecektir.

Böyle bir durumda ihtiyacınız olan su tesisatçısı sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizi  günün her saatin de arayabilirsiniz. Deneyimli su ustası ekibimiz size ulaşarak oluşan problemi giderecektir.

Su tesisatı alanında yetkin olan firmamız alanında ki yenilikleri takip etmekte; böylece oluşan sorunlar çok kısa sürede ve hiçbir yere zarar vermeden çözülebilmektedir. Örneğin kullanılan robot ile lavabo ya da tuvaletiniz de oluşan tıkanıklık dakikalar içerisinde kırmadan dökmeden çözülebilmektedir. Benzer şekilde oluşan su sızıntıları termal kamera ile noktasal olarak tespit edilebilmektedir…

Su Tesisatçısı Kadıköy


Klozet Tamir ve Montajı

Klozetlerimiz zaman içerinde bazı arızalar vermektedir, ve giderilmesi gerekmektedir. Bunların başında gelen rezervuar (sifon) arızaları en can sıkıcı olanıdır. Biz buna genelde klozet sifonu diyoruz, bu rezervuar genellikle zaman içerisinde contalarının kireçlenmesi sebebi ile, suyu yatağında tutamadığı için klozet içerisine su kaçırır. Klozet içerisine su kaçırıyor ise, kendinizin yapacağı tek şey klozet deposunun kapağına açıp içerisindeki su yatağını kapatan contayı temizlemek, bu contayı temizlemeniz sizin rezervuar iç takımını değiştirmeden bir müddet daha kullanmanıza yardımcı olabilir.  Yönünü değiştiriğiniz conta hala su kaçırıyorsa, artık o iç takımı değişecek demektir, bizi bu konuda arayabilir hizmet alabilirsiniz.

Yeni aldığınız klozeti (taktırmak) montaj mı ettirmek istiyorsunuz ?  Bu iş içinde size yardımcı olabiliriz klozet takılması yeri hazırsa oldukça kolay bir işlemdir. Klozet tamiri de yapmakta olan firmamızı istediğiniz gün ve saatte arayabilir hizmet alabilirsiniz.


Kadıköy Tıkanıklık Açma


Kadıköy Tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız ayrıca lavabo tıkanıklığı açma tesisat tıkanıklığı giderme işleride yapmaktadır.

Tıkanıklık açma boru içlerinde oluşan tortular sebebiyle suyun gitmemesine, yada az gitmesine sebeb olur. Artık kırmadan dökmeden boru içerisi temizlenmekte ve tıkanık olan bölge açılmaktadır. Tuvalet içerisine atılan tuvalet kağıtları tıkanıklığa sebeb olmaktadır, tuvalet içerisine koyacağınız küçük bir çöp tenekesi bu sorunu ortadan kaldırır.

Tıkanık olan, tuvalet lavabo mutfak gideri banyo gideri, kameralı tıkanık açma makinelerimiz ile sorunu önce tespit etmekde, ve en uygun çözüm ile arızayı gidermektedir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Pratikon isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP