Muammer Karuç

Güven Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Firmamız Kağıthane doğalgaz firması olarak uzun yıllardır siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. Konusunda uzman ve sertifikalı personelleri ile 7 / 24 hizmetlerine devam etmektedir. Doğalgaz, uygun ve kabiliyetli ustalar tarafından yapılırsa, hayat standartlarımızı artıran ve hayatımızı kolaylaştıran bir unsur haline gelmektedir.

Kağıthane Doğalgaz Firması

Kağıthane Doğalgaz Firması

Doğalgazınız kapınıza kadar geldi, kat kaloriferi yaptırmanız lazım, doğru adrestesiniz. Kat kaloriferi montajı ve arızalarında bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz. Doğalgaz tesisatları ve kat kaloriferi tesisatları ciddiye alınacak mesleklerdir. Konusunda uzman ve deneyimli ustalardan hizmet almanız gerekmektedir.

Mutlaka bir yerlerde duymuştursunuz, doğalgaz patlamaları ya da gaz sızıntısından yaşanan patlamaları. Bu olayların bir takımızı kullanıcı hatalarından kaynaklansa da bir, çoğu da kullanılan malzemelerin yetersiz oluşundan ve usta hatalarından kaynaklanmaktadır. Böyle üzücü kazalar ile karşılaşmak istemiyorsanız çalıştığınız ustaları tanımak zorundasınız.

Kat kaloriferi ve doğalgaz tesisatlarınız için kalite ve güvenin adresi Güven Tesisat. Günün her saatinde soru sorabilir, destek alabilirsiniz.

Kat kaloriferi tesisatlarınızda yaşanabilecek arızalarda ya da tazyikli su sebebi ile doğabilecek arızalarda sizlerin yapabileceği çok fazla bir şey yoktur. Deneyimli ve uzman bir servisten yardım almanız gerekmektedir. 

Kağıthane Petek Temizleme

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında petek temizleme işlemleri de mevcuttur. Temizlenmeyen tesisatlarınızın içerisinde çamurumsu bir tortu oluşur.  Bu tortu petek içlerindeki panelleri tıkar ve sıcak su geçişine izin vermez. Böylelikle peteklerinizin bir tarafı ısınırken bir tarafı hep soğuk kalır, yani ısınmadığınız halde yüksek faturalar ödersiniz. Ayrıca bu çamurumsu tortu kombinizin pompasını da zorlar ve çabuk arızalanmasına sebep olur. Ekonomik olarak yüksek maliyetler ödeyerek yaptırmış olduğunuz kat kaloriferi sistemi, kombiniz ve peteklerinizin çok çabuk arızalanır ve ömründen önce çürümeye başlar. Bu hatanın önüne geçmek için periyodik aralıklar ile kombi bakımınızı ve petek temizliklerinizi yaptırmanız gerekmektedir. Kağıthane ve çevresinde petek temizleme işlemleri itina ile yapılır.

Doğalgaz tesisatları tesisat olarak evlerinizin mutfak bölgesinde toplanır. Doğalgaz yanıcı ve patlayıcı bir madde olduğundan kaçak tespitleri özel cihazlar ile yapılmaktadır. Sizler evlerinizde güven içerisinde yaşamak istiyorsanız doğru adres Güven Tesisat…..USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Muammer Karuç isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP