Emre Atçı

Teknoser Teknik Servis
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

İstanbul Kartal Kombi servisi olarak uzun yıllardır konusunda uzman ve profesyonel personellerimiz siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Kartal' da sektörün öncü olan firmamız % 100 müşteri memnuniyeti hizmet vermektedir. Günün her saatinde soru sorabilir destek alabilirsiniz.

Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Ustası

Kombi Sevisi hizmetimizi Kartal’da tüm semt ve mahallelere vermekteyiz. 12 seneyi aşkın bir süredir kombi bakımı ve tamiratlarını yapmakta olup. tüm marka ve model kombilerinize bakım ve  arızalarınıza destek vermektedir.

Kartal Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombilerinizin bakımlarını her yıl periyodik olarak yaptırmanız kombinizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. Kombi kart arızası sık karşılaşılan bir surum olmasa da elektronik  kartın nem rutubet görmesi durumlarında ortaya çıkan bir arıza türüdür. Bozulan arızalanan kombi kartlarınızın tamiri olabiliyorsa tamiratını gerçekleştiriyor mümkün değilse kartın değişimini yapıyoruz.

Kombi ateşleme yapmıyor ve suyu ısıtmıyor gibi klasik kombi sorunlarınız için bilgi alabilirsiniz dilerseniz Kartal ilçesi için servis talep edebilirsiniz.

Kartal ilçesinde kombi özel servisi olarak Arçelik, Beko, Eca, Vaillant, Buderus, Baymak, Viessman, markaları için kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Tüm marka ve modeller hakkında tecrübeli servisimizi 7/24 arayabilir hizmet verebilirsiniz.

Kartal Kombi Tamircisi

Aldığınız hizmet karşılığında şişirilmiş bir hizmet bedeli ile karşılaşmaz ve yapılan işlemler hakkında detaylı faturalandırma ile tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor ise pompa sorunu oluşmuş olabilir. Fan arızası ses yapar ve kolay fark edilir.  Kombi çalışmıyorsa ilk olarak su basıncını kontrol ediniz, Kombi bar basıncı 1,8 ila 2,0 bar arasında olmalıdır. Kombi tamiricisi burada hizmetinizde.

Büyük maliyetler harcayarak yaptırmış olduğunuz kombilerinizin, uzun yıllar sorunsuz hizmet etmesini istiyorsanız, yıllık ve periyodik bakımlarınızı yaptırınız. Konusunda uzman ve deneyimli personellerimiz ile siz değerli Kartal halkının hizmetindeyiz.

Kombi Bakımı Tamircisi

Tüm marka ve model kombilerinizin tamir, onarım ve bakımlarınızı yapıyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren firmamızı 7 / 24 arayıp soru sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. 

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Emre Atçı isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP