Ekrem Damar

Kilit Dünyası
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Küçükçekmece ve civarında sizlere en yakın anahtarcı olarak hizmet veren firmamızı günün her saatinde arayabilir, hizmet alabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Önce Güven ve % 100 müşteri memnuniyeti ile yola çıkan firmamız güven ve kaliteyi misyon edinmiştir. Otomobil anahtar çekimi ve immobilizer hizmetleri de veren firmamız çilingir sektöründe öncü firmadır.

Küçükçekmece çilingir

Halkalı Anahtarcı

Dışarıdamı kaldınız, anahtarınızı ev ya da iş yerinizdemi unuttunuz? Sizlere bir telefon kadar yakınız. Günün her saatinde sizlere hizmet eden firmamız kapılarınızda zarar vermeden ve yeniden bir tamirata gerek kalmadan kapılarınızı açıyoruz. Uygun fiyata çilingir hizmeti veren sadece yapmış olduğu işçiliğin karşılığını alan, müşterimizi mağdur etmeyen ve en hızlı şekilde sorunlarını gidermeyi, misyon edindik. Halkalı çilingirci firması olarak sizlere bir telefon kadar uzağız.

Kapı açma işlemleri 2 ye ayrılmaktadır. Kilitli kapıları açma ve çelik kapıları açma olarak. Çelik kapıların açma yöntemi normal kapılara göre daha detay ve deneyim gerektiren bir işlemdir.

İkitelli İmmobilizer Anahtar Kopyalama

Aracınızın anahtarını kaybettiniz ya da aracın içinde unuttunuz sorun değil. İster immobilizer anahtar olsun isterseniz düz anahtar olsun, kapılarınızı açarız ve sizleri büyük bir yükten kurtarırız. İmmobilizer anahtar kopyalama ve çekimi işlemleri de firmamız tarafından verilen hizmetlerimiz arasındadır. 

Güveni esas alarak otomobil anahtarlarınızı çoğaltıyoruz. Kontak anahtarlarınızı ve otomobil anahtarlarınızı kopyalaması işlemlerinizi firmamızda rahatça yaptırabilirsiniz. Her marka ve model araçlarınızın anahtar çekimi işlemleri için bizlerden yardım alabilirsiniz.

Küçükçekmece anahtarcı

Atakent Çilingir

Küçükçekmece Atakent ve tüm mahallerinde günün her saatinde arayıp bilgi alabileceğiniz bir çilingirci firması bulunmaktadır. Kilitli iş yeri, kilitli ev ve kilitli otomobillerinizi bizlerden destek alarak 10 dakika içerisinde açtırabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizin kilit göbek değişim işlemleri de firmamız tarafından verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Ayrıca kumandalı araç ve garaj anahtarlarının kumandalarının çoğaltılması ve kopyalanması gibi işlemleri de firmamızdaki deneyimli personeller sayesinde 5 dakika gibi kısa zamanda yaptırabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ekrem Damar isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP