Ünsal Yazıcı

Yazıcı Teknik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

İstanbul Pendik ilçesinde kombi servisi olarak konusunda uzman ve profesyonel personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize günün her saatinde hizmet veren firmamıza soru sorabilir, bilgi alabilirsiniz. Her marka ve model kombilerinizin arıza ve bakımı için bizleri arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

Uzun yıllardır Pendik kombi servisi olarak, bu sektörde hizmet vermekteyiz. Kombi su eksiltiyor, ısıtmıyor, su kaçırıyor, kombi ses yapıyor, ateşleme yapmıyor gibi tüm kombi arızası için, bizi arayabilirsiniz. Kombi tamircisi lazım olduğunda yedi yirmi dört hizmetinizdeyiz.

Pendik Kombi Bakımı

Pendik Kombi Tamircisi

Kombiler zaman içerisinde arızalar yapabilir, çeşitli nedenlerden dolayı ısıtma görevini yerine getirmeyebilir. Sıklıkla kombi devreye girmiyor sorunları ile karşılaşıyoruz, devreye girmemesinde kombi basıncının düşük olması bir sebep olabilir, bu yüzden bir Pendik kombi tamircisi çağırmadan önce lütfen kombi basıncını kontrol ediniz.

Diğer taraftan kombi bacası problemleri yüzünden kombi devreye girmeyebilir. Su kaçıran kombi basınç sıkışmasından dolayı, tek seferlik emniyet ventilinden su atmış olabilir, yok eğer sürekli su kaçırıyorsa, bir kombi tamircisi çağırmanız gerebilir. Pendik de tüm mahalle ve semtlere kombi servisimiz bulunmaktadır.

Kombi bacası uzatma işleri, baca borusu değiştirme işlerinizi yapıyoruz. Kombi tamirini yaptıracağınız hizmet alacağınız firma oldukça önemlidir. Sizde sorunlar yaşamak istemiyorsanız, kombilerinizi yeterlilik belgesi olan ustalara yaptırın.

Pendik Kombi Bakımı

Kombi bakımı nedir? Kombi bakımları kesinlikle ihmal edilmemelidir. Kombi sonuç olarak gaz yakıtı ile çalışan bir cihazdır. Ve bakımlarının yapılması önemlidir. Pendik için kombi bakım hizmeti vermekteyiz.

Kombi Bakımı nasıl yapılır? Maddeler halinde kombi bakımı

  • Sıcak suyun doğru ve verimli çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.
  • Kalorifer peteklerine gönderilen suyun, kombi çıkış derecesi ve verimliliği kontrol edilir.
  • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilerek, varsa bir sızıntı giderilir.
  • Kalorifer peteklerine giden ve gelen, sıcak su tesisatı üzerinde bulunan filtreler temizlenir.
  • Kombinin düzgün çalışmasını sağlayan, genleşme tankının basıncı kontrol edilir.
  • Kombi bacasındaki fan kontrol edilir ve temizliği yapılır.
  • Elektronik devrelerin bulunduğu kart ve bağlantı kabloları kontrol edilir.
  • Kombi kapakları açılır ve herhangi bir tozlanma vs. var mı bakılır, eğer tozlanma ve kirlenme varsa temizlenir.
  • Kombi içerisinde bulunan yanma odası denilen kısım, ve brülör kontrol edilir, temizlenir.

Pendik Kombi Servisi

Kombi İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kombiniz için bir servis çağırdığınızda dikkat etmeniz gereken en önemli şey, gelen kişilerin yetki belgesinin olup olmadığını kontrol etmenizdir. Mutlaka Servisin ne gibi bakım yaptığı ya da neleri tamir ettiği hakkında bilgi alın. 

Bakım için gelen kişinin, kombi kapaklarını açmadan önce, kalorifer ve sıcak suyun ısısını kontrol ettiğinden emin olun. Bakım için bir servis çağırdıysanız mutlaka filtreleri temizleyip temizlemediğine, baca giderini kontrol edip etmediğine, su tankının basıncını kontrol edip etmediğine dikkat edin.

İstanbul Pendik ilçesinde, Arçelik, Beko, Eca, Vaillant, Bosch, Buderus, Demirdöküm, Airfel, Viessmann, Kombi özel servisi olarak tüm markalar için hizmet vermekteyiz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ünsal Yazıcı isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP