Bilal Şen

Kurtköy Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Pendik ve çevresinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız konusunda uzman ve tecrübeli personellerimiz ile sizlere su tesisatçısı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sıhhi tesisatçılık sektörü geçen yıllarda çok fazla gelişim göstererek eski usul tamirat yöntemlerinden kurtularak, yeni ve profesyonel bir hizmet anlayışına bürünmüştür.

Pendik Su Tesisatçısı

Gelişen teknolojiye ayak uydurabilen firmalar ekonomik olarak yatırımlar yaparak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Pendik ve Kurtköy çevresinde su tesisatçısı olarak bu yatırımı en fazla yapan şirket olmanın mutluluğu içindeyiz. Ses dinlemeli (akustik) su kaçak cihazlarımız, termal kameralı su kaçak cihazlarımız ve tıkanıklık açma cihazlarımız ile sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeye misyon edindik.

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Eski usul yöntemler ile su kaçaklarını bulmak tarih oldu. Eskiden su kaçağı için evlerinize çağırmış olduğunuz ustalar, tahmini olarak birkaç yeri kırarak su kaçağının tespitini sağlamaya çalışırdı. Bulamadığı taktir de kırmaya devam eder ve bu daha fazla evinizde hasara yol açardı. Ayrı bir duvar ustası ve ayrı bir fayans ustası gerekir ve masrafınız artardı.

Pendik su kaçağı tespitlerinizi artık son teknoloji cihazlarımız ile çözüyoruz. Ses dinlemeli su kaçak cihazlarımız ve termal kameralı su kaçak cihazlarımız ile kırmadan dökmeden noktasal olarak kaçaklarınızın tespitini yapıp, tamiratını gerçekleştiriyoruz. Sizlere ayrı bir masraftan kurtarıyoruz. Sizler artık arkanıza yaslanıp sadece çok kısa sürede su kaçağınızın bulunup tamiratını bekliyorsunuz.

Pendik su kaçağı tespiti

Pendik Tıkanıklık Açma

Mutfak, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarının ayrı ayrı nedenleri bulunmaktadır. Mutfak lavabo tıkanıklıkları yemek artıkları ve yağ atıkları nedeni ile tıkanık gösterirken, banyo gideri tıkanıklıkları ise sabun parçacıkları ve kıl, tüy ve deri parçacıkları gibi atıklardan tıkanıklık yapar. Bu tıkanıklıkların tabi bir diğer nedeni ise ustalarımızın kullanmış oldukları pissu borularının eğiminin iyi yapılmamasından kaynaklıda olabilmektedir.

Pendik Kurtköy tıkanıklık açma firması olarak her türlü tıkanıklarınız da sizlere 7 / 24 hizmet vermekteyiz. Solucan kameralı cihazlarımız ile evlerinizi ve iş yerlerinizi kirletmeden 10 dakika gibi kısa zamanda gider tıkanıklarınızı açıyoruz. Bizlerden bilgi ve fiyat almadan karar vermeyiniz.

Kamrelaı görüntüleme sistemi ile boru içerisi görüntüleme hizmetide vermekteyiz.

Pendik Tıkanıklık açma kameralı

Firmamızın hizmetleri arasında ayrıca

  • Klozet Değişimi
  • Klozet Arızaları
  • Klozet Rezervuar Değişimleri
  • Çeşme ve Batarya Değişimleri
  • Duşakabin Montaj ve Arızaları
  • Tekneli Küvet Montajı
  • Teknesiz Küvet Arızaları

gibi ustalık ve deneyim gerektirecek işlemlerde de yanınızdayız. Teknik kadromuzu günün her saatinde arayabilir, soru sorabilirsiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Bilal Şen isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP