Mehmet Güler

Sancaktepe Tadilat Dekorasyon
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Sancaktepe boyacı ustası olarak proje taahhütlü, garantili işleri ekonomik ve uygun fiyata yapmaktayız. Konusunda uzman ve deneyimli kadrolarımız ile işlerimizi söz verdiğimiz günde ve zamanında yetiştiriyoruz. 

Sancaktepe Boyacı

Boyacı olmak sadece boş zamanlarında ek iş olarak görülmektedir maalesef. Boyacılık mesleği bizim ek işimiz değil tek işimizdir. Profesyonel kadrolarımız ile ev boyası, iş yeri boyası, alçıpan işleri ve ayrıca dış cephe kaplama işleri hizmeti de vermekteyiz.

Sancaktepe Boya Badana Ustası

Maalesef gününüzde 2 3 ay bir firmada çalışıp birkaç iş yapıp kendisini boyacı ustası olarak tanıtıp ek iş olarak boyacılık yapan kimseler tarafından yapılan işler ve işlemler garantili ve taahhüt içermemektedir. Uygun fiyata yaptırdığınızı zannettiğiniz boya işleri için kullanacağınız boyalar bile yaptırmış olduğunuz işin kalitesini göstermektedir. Boya badana ustası seçerken de göstermiş olduğunuz önemi boya seçerken de göstermeniz gerekmektedir.

Boyacılık meslek olduğu kadar bir sanattır. Biz bu güzel mesleği elimizden geldiği kadar itina ile yapmakta olup, garantili işler yapmaktayız. Ayrıca proje taahhüt işleri, dış cephe mantolama ve kartonpiyer işlemlerinizi de garantili ve söz verdiğimiz günde yetiştirmekteyiz.

Sancaktepe Boya Firması

Her marka ve model boyaları uygun fiyata firmamız tarafından temini yapılmakta ve uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Boya firması olarak sizlere evlerinizde en uygun boya seçimi yaparken duvarlarınızın nem oranı ölçümü yapılır ve evinize en uygun boya seçimi yapılırken yardımcı olunur.

Ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilir ve bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Tavan boyası, parça oda boyama olsun tüm işleriniz için bizler den 7 / 24 bilgi alabilirsiniz.

Sancaktepe Boya Ustası

Sancaktepe Kartonpiyer Ustası

Son zamanlar da evleriniz de ve iş yerleriniz de güzel görünmesi için yapılan alçıpan işleri ve kartonpiyer işlemleriniz için ücretsiz keşif yapabilir ve fiyat teklifi verebiliriz. Kartonpiyer ustalığı öyle birkaç ay bir yerlerde çalışıp öğrenilebilecek bir meslek dalı değildir. Konusunda uzman ve deneyimli kadrolarımız ile kartonpiyer ustası olarak sizlere günün her saatinde izmet vermekteyiz. Alçıpan, gömme havuz ve ışıklı havuzlu alçıpan işlemleriniz için bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mehmet Güler isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP