Yücel Karaca

Karaca Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

15 yılı aşkın süredir Silivri ve çevresinde su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız, konusunda uzman, sertifikalı ve mobil personelleri ile siz değerli halkımıza hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Silivri Su Tesisatçısı 

Su Kaçağı Tespiti

Dairelerimizde ve iş yerlerimiz de su kaçakları her zaman bir sorun olmuştur. Bu sorunları, su kaçak tespit cihazı olmayan firmalar, geliriz abla, yaparız abi, gibi terimler ile evinize gelip, kaçağı bulacağım diye 3 5 yeri kırdıktan sonra kusura bakmayın deyip giden usta olayları ile ya karşılaşmış ya da mutlaka duymuştursunuz. Son teknoloji cihazlarımız ile su kaçaklarınızı noktasal olarak tespit edip, sadece o bölgede ufak bir operasyon ile sorunlarınızı gideriyoruz. Su kaçakları tesisatınızın içinde betonunuzu doyurduktan ufak bir rutubet ve ıslaklık olarak baş gösterir. Sonrasın da tek tek yağmur şeklinde bir anda çoğalırlar, ne kadar erken fark edebilirseniz eviniz o kadar az hasarla kurtulacak ve beton, demir ve duvarlarınızın ömürleri o kadar uzayacaktır, çünkü su betonunuza zarar verir. Termal kameralı su kaçak cihazımız ve ses dinlemeli (Akustik) su kaçak cihazlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Kırmadan dökmeden su kaçaklarınızı tespit edip en az masraf ile sizler büyük bir dertten kurtarıyoruz. 

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Tıkanık Açma

Banyo gider tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, mutfak lavabo tıkanıklığı bütün bu sorunların başında kişisel kullanım hataları ve inşaat sırasında yapılan yanlış uygulamalar gelmektedir. Banyo gider tıkanıklığı kıl, tüy ve sabun artıklarından oluşurken, mutfak lavabo tıkanıkları yağ atıkları, yemek artıkları ve sabun parçacıklarından oluşturur. Tuvalet tıkanıklıkları ise çok farklı sebeplerden dolayı tıkanıklık gösterir. İnşaat atıkları, tuvalete kaçırılan ya da atılan bezler ve tuvalet kağıtları tuvalet tıkanıklarının başlıcalarıdır. Tıkanıklık sebeplerine göre bunlardan kurtulmanın farklı yöntemleri vardır. Mutfak lavabo tıkanıklığına ufak bir el pompasından yardım alarak tıkanıklığı açmaya deneyebilirsiniz. Tıkanıklık sifonu geçip boruda gerçekleşmiş ise bu işe yaramayacaktır, çünkü pompanın basıncı boruya kadar yetmeyecektir. Sifon da oluşan tıkanıklık için geçici bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Banyonuzda oluşabilecek tıkanıklıklardan geçici çözüm olarak kurtulmak için, sadece kimyasal çözeltici maddeler kullanmanız gerekir. Tabi bu ürünleri kullanırken kullanım oranlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sağlığınızı etkileyeceği için kullandığınız ortam da fazla durmamanız gerekmektedir. Bu uygulama da geçici olacaktır ve size sonraları daha fazla maliyet çıkaracaktır. Neden mi? Kullanmış olduğunuz kimyasal ürünler pimaş borularınızın içindeki contaları da yakacaktır ve buralardan zaman içerisinde su kaçakları oluşacaktır. 
Tuvalet tıkanıklıkları ise katı atıklardan ve inşaat atıklarından dolayı daha çok tıkanıklık gösterir. Bu tür tıkanıklıkları açmak en zorudur. Kullanacağınız bütün yöntemler bura da yetersiz kalacaktır. Hem sağlığınız tehlikeye girecektir ayrıca evinizde dayanılmaz bir koku oluşacaktır. Tüm tıkanıklarınız da tek bir nokta Karaca Tesisat. Yılan kameralı tıkanık açma cihazlarımız ile tıkanıklarınızı görüntüleyip sorunlarınızı gideriyoruz. İster lavabo, ister tuvalet, isterse banyolarınız da oluşan tıkanıklarınızı 10 dakika gibi kısa sürede açıyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Yücel Karaca isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP