Tayfun Şahin Yürek

Selo Tesisat
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Sultangazi doğalgaz firması olarak sektörde 10 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Doğalgaz tesisatçısı olarak konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere 7 / 24 hizmetimize devam ediyoruz. Mobil ekiplerimiz ile birlikte Sultangazi ve çevresinde sizlere kombi montaj ve değişimlere destek veriyoruz.

Sultangazi Doğalgaz Firması

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatları ustalık ve tecrübe isteyen işlerdir. Tesisatlar da yapılacak en ufak bir hatadan sağlığınızı tehlikeye atacağınızı bilinmenizde fayda vardır. Doğalgaz patlayıcı ve yanıcı bir maddedir. En ufak bir koku ya da sızıntıdan şüphelendiniz mi mutlaka 187 arayınız. Kombi montajı ve kombi değişim işlemlerinizde bizlere ulaşabilirsiniz. 

Kat Kalorifer Tesisatı

Kapınıza kadar gelen doğalgazınızın bağlantı ve ev tesisat işlerinizi garantili bir şekilde yapıyoruz. Ev tesisatlarınızın projelendirilmesi ve fiyatlandırılması firmamız tarafından vermiş olduğumuz hizmetler arasındadır. Proje, taahhüt ve keşiflerimizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.  Kombi, tesisat ve petek montajlarında A kalite ürünler kullanmaktayız. Projelerimizi gününde ve taahhüt ettiğimiz ürünleri kullanmaktayız.

Petek Temizleme

Petek temizleme işlemleri, tesisatınızın, kombinizin ve peteklerinizin ömrünü uzatır, çürümesini engeller ve kombinizin sık sık arızaya geçmesini engeller. Kombi bakımları ile birlikte mutlaka, petek temizliklerinizi de yaptırmanız gerektirmektedir. Temizlenmeyen peteklerin ve tesisatların içinde macun gibi çamur tabakası kaplar. Bu tabaka petek içlerindeki panel gözeneklerini ve tesisatınızın bağlantı bölgelerinde birikerek sıcak su akışını engeller. Böylelikle sıcak su peteklerinize ulaşmaz ya da peteklerde sadece belli bölgeler ısınır. Isınmadığınız halde yüksek yüksek faturalar ödersiniz. Petek temizlikleri sizlere daha sonra çıkacak bir çok sorundan kurtaracaktır.

Doğalgaz Firması Sultangazi

Firma Olarak Hizmetlerimiz;

  • Kaynaklı Doğalgaz Tesisatı
  • Kombi Doğalgaz Bağlantısı
  • Doğalgaz Kaçak tespiti ve Kaçak Tamiri
  • Doğalgazlı Şohben Bağlantısı ve Dönüşümü
  • Doğalgaz Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Güneş Enerji Sistemleri

Yenilenebilir ve en uygun enerji deyince aklımıza hep güneş enerji sistemleri gelmektedir. Doğalgazın imkanları ile buluşana kadar, ekonomik yatırım maliyeti, bakım masraflarının uygun olması ve uzun yıllar hizmet etmesinden dolayı çok fazla talep görmüştü. 2 yıl gibi kısa bir zamanda kendisini amorti eden bir yapıdaydı güneş enerjisi. Güneş enerjisi montaj, arıza ve satış konularında bizlerden bilgi ve fiyat almadan karar vermeyiniz.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Tayfun Şahin Yürek isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP