Cemil Kartal

Eka İklim
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İstanbul ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Ümraniye ve çevresinde kombi servisine mi ihtiyacınız var? Yılların tecrübesi ile, konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet veren firmamız, kombi bakım ve kombi kart arızalarınızda da sizlerin yanında. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamızı 7 / 24 arayabilir soru sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ümraniye' de kombi servisi olarak kalite ve garantinin tek adresi Eka Kombi İklim...

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Ustası

Uzun yıllardır sektöründe öncü olan firmamız, Ümraniye ve çevresinde mobil ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Profesyonel ve deneyimli personellerimiz ile garantili kombi tamiratları yapmaktayız. Maalesef günümüzde 6 ay 1 yıl bir yerlerde çalışıp ben kombi ustası oldum gibi ustalar ile karşılaşmıştırsınızdır mutlaka. 

Kombiniz su kaçırıyor ise ya da kombi kartı arızalanmış ise bizleri arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kombiniz su kaçırıyor ise farklı sebepleri olabilir, her su kaçağı kombinizin arızalandığı anlamına gelmemektedir. Kombinize fazla su basarsanız, kombiniz kendisini korumaya alacak ve fazla suyu dışarıya tahliye edecektir. 

Kombi kart arızalarınız da ise, kart tamiri ve kart değişimleri yapmaktayız. Uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetli satış politikamızda, müşteri mağduriyetlerini minimize etmeyi misyon edindik.

Ümraniye Kombi Bakımı

Büyük bütçeler harcayarak kat kaloriferi tesisatı çektirdiniz ve bu tesisattan en iyi verimi almak için iyi bir kombi taktırdınız. Böyle büyük yatırımların kısa zamanda arızalanması ve çürümesini istemeyiz. Böyle durumlar ile karşılaşmamak için mutlaka kombi yıllık bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımları, kart arızalarının önüne geçer, kombi pompa arızalarının önüne geçer ve daha az yakıt yakmasını sağlar.

Kombi yıllık bakımları tesisatınızın da uzun ömürlü olmasını sağlayarak, sizlerin kış ortasında daha büyük masraflar ile karşılaşmanızı engeller. Her marka ve model kombi bakımları itina ile uzman personeller tarafından yapılır.

Ümraniye Kombi Bakımı

Kombi Arızaları

Kombiler müşterilerine uzun yıllar hizmet etmesi için tasarlanmış ürünlerdir. Arıza nedenleri nadir olarak fabrikasyon olarak olsa da, genel de kullanıcı hatasından ya da bakımsızlıktan dolayı olmaktadır. Kombiniz ateşleme yapmıyor, ateşleme yapıyor yalnız yanmıyor ise gibi sorunlarda bizleri arayabilirsiniz.

Her marka ve model kombi arızalarınızda bizlere danışabilirsiniz. Ümraniye Özel Kombi Servisi

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Cemil Kartal isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP