Bahşi Çetin

Çetin Boya
USTAYA SOR YORUMLAR
İzmir ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Firmamız Buca ve çevresinde boya hizmetleri veren, konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile 15 yılı aşkın süredir siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. Bizlere danışmadan karar vermeyiniz. Firmamız bünyesinde boyacı ustası olarak deneyimli personeller bulundurmaktadır. Her türlü boya ve badana işleriniz itina ile yapılır. 15 yıllık tecrübemiz ile dış cephe boyama, ev ve iş yerlerinizde garantili hizmet sunmaktayız. İzmir Buca boyacı ustası…

Buca Boyacı

Buca Boyacı Ustası

Günümüzde insanların boş vakitlerin de ek iş olarak gördükleri boyacılık mesleği, deneyim ve ustalık gerektiren bir meslek dalıdır. Herkes boyadan ve boya sanatından anlamaktadır!!! Boya ve badana işleri sanıldığı kadar kolay değildir. Duvarın cinsinden, evin rutubet oranlarından ve boya çeşitlerini çok iyi bilmeniz ve ona göre ürün kullanmanız gerekmektedir. Dış cephelerde ne tür boya kullanılacağı, iç cephelerde ne tür boya kullanılacağı bilmeniz ve ona göre boya seçmeniz gerekmektedir. Duvarlara kaç kat boya vurulacağı, tavanlarda nasıl bir boya çeşidi kullanılacağı ve ev halkının ferah bir yaşam sunmanız için boya renklerini çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Bu konuların hepsi ayrı ayrı deneyim ve uzmanlık gerektirecek işlerdir. Boyacı ustası olarak tecrübemiz ile sizlerin yanınızdayız.

Buca Boya Badana Ustası

Dış cephelerde boya işlemleri yaparken su bazlı boyalar kullanmaya özen gösteririz. Su bazlı boyalar dış etkenlere karşı daha dirençli malzemelerdir ve daha uzun yıllar dayanabilirler. Ne kadar artık dış cephe giydirme ve mantolama zorunlu hale gelse de bunlarında bakıma ve boyaya ihtiyaçları vardır. 15 yıllık boya badana ustası olarak tecrübemizi aktaralım.

Ev ve iş yerleriniz de boya seçimi yaparken, duvar kalitesi ve önceki boya renkleri boya yapan firma ve personel için çok önemlidir. Plastik boyalar daha yoğun olarak iç cephe boyamalar da kullanılır. Evler ve iş yerleri yaşam alanları olduğu için daha ferah ve canlı renkler tercih edilmelidir. Gelişen teknoloji ile birlikte renk kartelaları ve çeşitliliği fazlalaşmıştır. 

Buca Boya Ustası

Sağlık açısından ipeksi mat boyalar tercih edilmektedir. Evinizi böylelikle daha geniş ve büyük gösterecektir.

Keşif ve sorularınız için bizlere ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bizlerden bilgi almadan karar vermeyiniz. Söz verdiğimiz günde işlerinizi teslim ediyoruz. Kalitenin ve güvenin adı Çetin Boya. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Bahşi Çetin isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP