Sercan Aras

Sercan Soğutma Ve İklimlendirme
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İzmir ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Sercan Soğutma ve İklimlendirme olarak 7 / 24 siz değerli halkımıza hizmet etmekteyiz. Tüm marka ve modellerde beyaz eşyalarınız itina ile yapılır. Konusunda uzman ve profesyonel kadrolarımız ile sizlere % 100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Konak' ta beyaz eşya servisinemi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz...

Konak Beyaz Eşya Servisi

Gültepe Beyaz Eşya Tamiri

En iyi çamaşır makinesini alabilmek için, komşularınıza danışırsınız, internetten araştırma yaparsınız en iyisini bulmanın alternatiflerini bulmaya çalışırsınız. Ekonomik olarak maliyetli olan beyaz eşyalar alırken önem gösterdiğiniz kadar, bakım ve onarım sıralarında beyaz eşya servisi ararken de göstermeniz gerekmektedir. Beyaz eşyalar kapalı kutu olduğundan dolayı arızalarınızı tahmin etmeniz zordur. 

Çamaşır makinenizin resistansındaki bir sorunu usta diye tabir ettiğimiz insanlar makinenizin beyninde sorun var diye daha yüksek ücretler isteyebilir. Böyle sorunların önüne geçmek için beyaz eşya servinizin deneyimli ve uzman bir kişi olması ve tanıdığınız bir kişi olması gerekmektedir. 20 yıllık sektördeki tecrübemiz ile siz değerli halkımızın yanınızdayız.

Konak Buzdolabı Servisi

Firmamızın verdiği hizmetler arasında buzdolabı tamiri de vardır. Buzdolaplarınızı taşırken en az 2 saat önce elektrik prizinden çekiniz ve kapaklarını açınız. Taşıma sonrasında 1 saat oda sıcaklığına kavuşana kadar elektrik prizine takmayınız. Buzdolapları gaz ile çalışan ürünlerdir. Taşıma esnasında arkada bulunan bakır borulara ve arka tarafta bulunan panellere dikkat edilmesi gerekmektedir. Dolabınız iyi soğutmuyor ise ya da derecesi yüksek olduğu halde çok fazla soğutuyor ise mutlaka bir buzdolabı servisinden destek almanız gerekmektedir. Konak buzdolabı servisi olarak tüm marka ve model buzdolaplarınız itina ile tamir edilir.

Konak Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise veya bulaşık makineniz durulamayı uzun süre sürdürüyor ise, bu gibi sorunlarda her zaman bir servisi ihtiyacınız yoktur. Bulaşık makineniz kullanmış olduğunuz deterjandan ya da gider bölümünün tıkanıklığından dolayı iyi yıkamaya bilir. Eğer deterjanınıza ve bulaşık makinenizin iç temizliğine güveniyor iseniz mutlaka bir bulaşık makinesi servisinden yardım almanız gerekmektedir. Konak Bulaşık makinesi servisi olarak tüm bulaşık makinesi sorunlarınız da bizleri 7 / 24 arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bulaşık makinesi tamircisi ihticanızda biz buradayız.

Beyaz Eşya Tamircisi

Konak’ ın tüm semtlerinde mobil servislerimiz ile hizmetlerimiz vardır. Siz değerli halkımıza günün her saatinde hizmet veren güler yüzlü personellerimiz, garantili ve uygun fiyatlı yedek parça ile sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. 


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Sercan Aras isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP