Sercan Aras

Sercan Soğutma Ve İklimlendirme
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
İzmir ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Konak Klima servisi olarak konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Firmamız ayrıca profesyonel kadrosu ile klima montaj ve klima bakımları da yapmaktadır. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz firmamıza soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Güvenin ve kalitenin adresi Sercan Soğutma ve İklimlendirme…

Konak Klima Servisi

Konak Klima Bakımı

Klima seçimi yaptığınız önemi, klima ustası seçerken de titiz davranıp iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. 6 ay klima servisinde çalışıp bende usta oldum diyen çok fazla usta var maalesef. Uzun yıllardır klima sektöründe hizmet veren firmamız tüm marka ve modellerdeki klimaların bakım ve onarımını yapmaktadır. İç ünite ve dış ünite klima arızaları farklı sebeplerden kaynaklı olabilmektedir. 

Yalnız klima arızalarının başlıca sebeplerinden biri hatta en önemlisi zamanında yapılmayan bakımlarıdır. Ne zaman klimamız arızalansa o zaman klima servisi çağırıp bakım yaptırtırız. Klimaların da arabalarınız gibi periyodik zamanlarda bakımlara ihtiyacı vardır.

Sadece klima içlerindeki filtreleri temizlemek ile klimalarınızı temizlemiş ve bakımını yapmış olmazsınız. Bakımı yapılmayan klimaların içlerinde bakteriler oluşur, bu bakterileri hava yolu ile içinize çekerseniz ve solunum yolu rahatsızlıkları baş gösterir. 

Hijyen ve sağlık yönünden de çok önemli olan klima bakımı aynı zamanda klimanızın ömrünü de artırır. Önceden doğabilecek büyük masrafların önüne küçük harcamalar yaparak kurtulabilirsiniz.


Konak Klima Tamiri

Klimanız su kaçırıyor ise bu her zaman klimanızın arızalandığı anlamına gelmez. Neden mi? Yanlış eğimde montajı yapılan bir klima iç ünitesi içeriye su kaçırmaya başlar. Bu kadar küçük bir sebepten dolayı ve sadece eğimini iyi ayarlayamadı diye bir daha duvarlarınızda delikler açılacak ve yeniden başka bir ustaya ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Bu ve buna benzer küçük nedenler başınıza büyük sıkıntılar açıp size ekonomik olarak pahalıya patlayabilir.

Konak Klima Tamiri


Tüm marka klimalarınızın tamiratı, bakımı, onarımı ve montajı firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır. Ayrıca firmamızın vermiş olduğu hizmet arasında Arçelik, Vestel, Beko, Regal ve Mitsubishi klimalara da hizmet vermekteyiz. Mobil ekiplerimiz ile Konak ve çevresin de 7 / 24 hizmetlerimiz devam etmektedir.


USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Sercan Aras isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP