Murat Usta

Maraş Beyaz Eşya Soğutma
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Onikişubat beyaz eşya tamircisi olarak 20 yıldır değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Regal, Beko, Bosch, Siemens, AEG, Vestel, Ariston ve Profilo, Arçelik Beyaz Eşya Servisi......

 Beyaz Eşya Servisi Onikişubat

Arçelik servisi çamaşır makinesi arıza kodları ile Beko olarak çamaşır makine arıza kodları arasında benzerlikler vardır. Ön yıkama ışığı yanıp sönerse NTC sensör kısa devre yaptığını gösterir. Ana yıkama ışığı yanıp sönüyorsa ısıtıcı ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızı göstermektedir. Aynı marka olup modeller arasında hata kodlarının farklı anlamlara geldiği markalar ile de karşılaşabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın yıllık bakım ve periyodik bakımlarınızı mutlaka sertifikalı bir servisi yaptırınız. Onikişubat bosch servisi her zaman yanınızda.

Buzdolablarınız da sıkca karşılaşılan arızaların başında soğutucu bölmesinin yada yan duvarların terlemesidir. Bu arızaların başlıca nedenleri şunlardır. Kapakların çok sık açılması, oda sıcaklığının 10c' den aşağıda olmasıdır. Buzdolabınıza açık ve sıcak olarak konulan sıvı gıdalarınızın da bu soruna yol açacağını belirtmek isterim. Çözüm olarak termostat ayarının daha soğuk konuma alınması ile sorunu giderebilirsiniz. Sorununuz hala devam ederse mutlaka servisimizden destek isteyin. Buzdolabı servisi bu sorunlarınızın tümüne cevap verecektir. Buzdolabı tamircisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Çamaşır makinenizin bazı arızalarında servis çağırmadan sizlerinde yapabileceği sorunlar vardır. Çamaşır makinesi tamircisi tambur ve beyin arızalarında sizlerin yanında olacaktır. Tambur ve beyin arızalarında mutlaka çamaşır makinesi servisinden destek alınız.

Onikişubat Beyaz Eşya Servisi

Arçelik bulaşık makinesi arızası ile Bosch bulaşık makinesi arızaları genelde aynıdır. Bazı bulaşık makinesi arızalarında servisi bile çağırmanıza bile gerek yoktur. En sık karşılaştığımız bulaşık makinesi arızalarını ve çözümlerinin bir kaçını paylaşmak istiyorum. Bulaşık makinesi su akıtıyor sorunun bir çok nedeni olabilir. Bulaşık makinelerinin alt kısmından su kaçırması veya akıtması sorunu tüm markalarda karşılacabileceğiniz bir sorundur. Zamanla bağlantı hortumlarınız da ki yıpranmadan dolayı veya tahliye hortumundaki zamanla oluşabilecek çatlaklardan su kaçırma işlemi olabilmektedir. 

Genel başlıca arızalarda 2. sırada Yıkama programı başlamıyor vardır. Yıkama programı başlamıyor sorunu marka ve model fark etmeksizin karşınıza çıkabilecek sorundur. Çözüm olarak bulaşık makinesinin elektrik bağlantılarını prizden çıkarın, bir kaç dakika sonra yeniden takın sorun devam ederse mutlaka sertifikalı bir servise başvurunuz.

Vestel beyaz eşya servisi olarak % 100 milli bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bulaşık makineniz ile karşılayabileceğiniz bir sorun da makinenizin yıkama esnasında çok gürültü yapmasıdır. Sürekli tablet deterjan kullanımından kaynaklı olabilir. Tavsiyemiz arada  bir toz deterjan kullanmanızdır. Sorun devam ederse servise mutlaka başvurunuz.

Tüm Beyaz Eşya marka ve modellerde uygun fiyat, profesyonel personel, ekonomik ve bol yedek parça ile hizmetinizdeyiz.
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP