Murat Usta

Isısan Boya Badana Ustası
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş Onikişubat Boyacı  olarak ihtiyacınız olan boya işleriniz için Bizi çekinmeden haftanın bütün günleri arayabilirisiniz.

Boyacı Onikişubat

Boyasını yaptırmak istediğiniz yeri inceledikten sonra size en uygun fiyat verilecektir. Uygun görmeniz durumunda işinin ehli boyacı ustalarımız, boya badana işinizi en kısa sürede yaparak size teslim edecektir.

Bizi ayrıca asma tavan, kartonpiyer ve alçıpan işleriniz içinde arayabilirsiniz. Kahramanmaraş boya badana ustası olarak günün her saatinde bizlerden bilgi alabilirsiniz. Onikişubat boyacı ustası olarak bizleri günün her saatinde gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Onikişubat Boyacı

Onikişubat boyacı

Mekanımızın boyasını kendimiz yapmak istiyor isek boya işine girişmeden önce mutlaka boya ustasından destek almalıyız. Gerekli  malzemeleri bir boyacı veya bir yapı marketten  önceden temin etmeliyiz. Dikkat edeceğimiz hususlardan biri renk seçimi. Sonrasında gerekli olan diğer malzemeler ise; bize uygun renkte bir boya, bir diğeri boya kabı , bir diğeri rulo , bir diğeri kestirme fırça, bir diğeri boyamızı inceltmek için bir miktar su, bir diğeri sırık, bir diğeri yerlere koruma amaçlı serilecek naylon örtü, bir diğeri kağıt bant vb. dir. Ayrıca şu noktaya değinmekte fayda var bunları almadan önce boya ustasına mutlaka danışmanız gerekmektedir.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Murat Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP