Ercüment Işk

Er-Lin Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kahramanmaraş ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kahramanmaraş size en yakın elektrikçi olarak 30 yıldır sektörde oluşturduğumuz güven sayesinde Onikişubat ilçesinde hizmet vermekteyiz. Bizi bilgi ve hizmet almak için dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Onikişubat Elektrikçi

Acil elektrikçi tesisatçısı lazım olduğunda bizi 24 saat arayabilirsin. Elektrik tamircisi sadece montaj yapmaz. binanızın elektrik haritasını çıkarıp tüm sorunlu yerleri bulup şalterlerin neden attığını size söyleyebilir.

Prizde elektrik şasesi olması durumunda şartelleri indirin ve bir elektrikçi arayın. Size bir telefon kadar yakınız.

Elektrikli şohben montajı elektrik arıza, elektrik tesisatı bakımı kablo değişimi anahtar ve priz değişimi.

Yüksek gerilim hatları bakım onarımı. Ev ve iş yerlerinde elektrik hatları bir binanın sağlığı açısından önemlidir. Elektrik kısa devre sonucu yangınlara sebebiyet verebilir. Şartel sürekli atıyor ise bir elektrikçi ustasından yardım alınız şarteli düştükçe kaldırmayınız şartelin sürekli atması bir kısa devre şase olduğu için olabilir.

Özellikle günümüz teknolojileri elektriğe bağımlı olması sebebi ile bazı eski binaların kabloları zayıf olduğu için elektrik akımını kaldırmamaktadır, bu yüzden sigorta atması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz, eğer ki elektrik tesisatınız eski ve kablolar işlevini yitirmiş ise bu ciddi sonuçlar doğurabilir sizde elektrik tesisatı sağlığını bir elektrikçi ustasından yardım alarak kontrol ettirebilirsiniz. Tüm ev ve iş yerlerinizin elektrik tesisatı değişim işlerinizi uygun fiyatlar ile  değiştirebiliriz  bizi tüm Kahramanmaraş ve çevresinden arayıp fiyat bilgisi alabilir işinizi yaptırabilirsiniz.

Onikişubat Elektrikçi

Elektrikçi lazım olduğunda bizi yedi gün yirmi dört saat arayıp bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Led aydınlatma, proje taahhüt işleri, arıza, bakım ve onarım işlerinizde 30 yılı aşkın süredir siz değerli Kahramanmaraş halkının yanındayız. İnsan iletken bir canlı olduğundan dolayı elektrik arızalarına çıplak elle temas etmeyiniz.

Avize satış, montaj ve tamiri uygun işçilik ile yapılır. Diafon, görüntülü diyafon tesisatı, arıza ve montajı ekonomik maliyet ile yapılır. Konusunda uzman personellerimiz ile ücretsiz keşif yaptırıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

30 yıldır Kahramanmaraş' ta güler yüzlü, % 100 müşteri memnuniyetini hedef alan bir hizmet ile sizlere destek olmanın mutluluğu içindeyiz. 7 / 24 keşif, arıza ve montaj için bizlerden yardım alabilirsiniz.USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ercüment Işk isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP