Caner Kılıç

Kılıç Teknik Elektrik
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kayseri ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş
Elektrik işiniz olduğu zaman artık size bir tık uzaklıktayız, tüm elektrik işleriniz için bizi tüm zaman diliminde arayabilir, bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Kayseri Melikgazi ilçesinde elektrikçi olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Melikgazi Elektrikçi

Elektrik tesisatı binalarda en önemli araçlardan birisidir, gecenizi aydınlatan, elektronik eşyalarınızı çalıştıran elektrik,kablo tesisatları aracılığı ile evinize işyerinize taşınmaktadır. Zaman zaman elektrik arızası oluşabilir, ve bir ustaya ihtiyaç duyabilirsiniz, bu gibi durumlarda işinin erbabı bir ustaya işi yaptırmak önemlidir. Düzgün kuralına göre yapılmayan tesisatlar sebebi ile, Elektrik arızaları yangınlara ve çarpmalara sebeb olabilir.

Siz en iyisi sektörde kendini kanıtlamış olan firmamızı arayıp, elektrik işiniz ile alakalı her konuda destek alabilirsiniz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için Melikgazi Elektrikçi olarak servis araçlarımız ileen kısa sürede adresinize geliyor ve sorunları çözüyoruz. Güvenilir hesaplı hızlı evinizin ustası.

Elektrik prizi değiştirme, avize takma montaj, ev elektrik tesisatı yenileme, şartel değiştirme gibi olası tüm elektrik işleriniz için bizi arayayın.

Melikgazi Elektrik Ustası

Evinizde işyerinizde elektrik ustası ihtiyacınız da biz buradayız. Elektrik kaçağı tespiti Melikgazi'de tüm semt ve mahallelerine hizmet araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Bina görüntüleme sitemleri, diafon tesisat işleri, asansör bağlantısı, sensörlü aplik ve lamba montajı işlerinizi itina ile yapıyoruz.

Elektrik şarteli atması, şase yapması en çok görülen arıza çeşitidir. Kabloların zayıf olmasından dolayı elektrik şase yapabilir, şartel atması kullandığınız elektrikli aletlerinin yüksek akım çekmesi sebebi ile atabilir, tabi bir şase söz konusu değilse. En çok şartel atmaları şofben ve ısıtıcılardan kaynaklı ortaya çıkar.

Sizinde böyle elektrik arızalarınız oluyorsa mutlaka bir elektrikçi çağırarak sorunlu olan tesisatı yeniletin, ya da kullandığınız şofben ve ısıtıcı için ayrı bir kablo hattı çektirin.

Melikgazi Elektrik Ustası

Aplik montajı avize montajı, priz değiştirme aydınlatma sorunları ayrıca led ışıklandırma gizli led ışık tesisatları işlerinizide yapıyoruz. Kayseri Melikgazi ilçesi elektrikçi hizmetleri için bizi 7 gün 24 saat arayabilir, hizmet dışında bilgi alabilirsiniz. Evinizde işyerinizde bir elektrik arızası olduğunda öncelik olarak mutlaka ana şartelleri indirin, ve doğalgaz hat vanasını kapatın daha sonra bir usta arayışına girin.
USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Caner Kılıç isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP