Mahmut Usta

Koç Su Tesisatçısı
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kayseri ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Kayseri çevresinde yılların tecrübesi ile su tesisatı işlerinizi itina ile yapıyoruz. Bunu yaparken siz müşterilerimizin memnuniyetini birinci sırada tutuyoruz. Herhangi bir su arızasında çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Su probleminiz en kısa sürede çözülecektir. Melikgazi su tesisatçısı olarak siz değerli halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.

Melikgazi Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı, toplumda çok zor bir görevi yerine getirmektedir. Bizlerin evimizde ve iş yerimizde sorunsuz yaşantımıza devam edebilmemiz için uğraşmaktadır.

Evimizin en önemli tesisatı olan su tesisatı (sıhhi tesisat) evimizin hemen hemen her bölgesinden geçmektedir. Banyo, tuvalet, çeşme, duşakabin, klozet, lavabolar, muftak başta olmak üzere  evimizi saran bir sistemdir.

Bu sistemde çıkabilecek küçük sorunlar dahi hayatımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Mesela oluşabilecek bir su sızıntısı, su kaçağı,pimaş tıkanıklığı, su borusu tıkanıklığı mutlak yapmamız gerekli hayati işlemlerimize engel olabilmektedir. Banyo da çıkan bir arıza hayatımızın vazgeçilmezi duş almamızı engelleyebilecektir.

Bu tür arızaların derhal giderilmesi hayatımız için zorunludur. Bunun için yapacağımız en basit işlem derhal işine yıllarını vermiş işinde usta su tesisatçılarına (sıhhi tesisatçı) çeşmeciye ulaşmaktır. İşinde usta olması çok önemli olan su tesisatçımızın meydana çıkan arızayı en az maliyetle en kısa sürede ve en az hasarla çözmesi gerekmektedir.

Evimizi, binamızı fazla kırıp dökmeden sorunun yerini nokta atışla bularak en kısa sürede sıhhi problemimizi çözmeli ve hayatımıza kaldığımız yerden devam etmemizi sağlamalıdır. Bundan dolayı bizi arayabilirsiniz.

Su Tesisatçısı Melikgazi

Temizlenmeyen peteklerin ömürleri azalır. Neden mi? tesisatınızın içindeki su demir aksamlar da pas oluşturacak ve petek panellerinin içerisini tıkayacaktır. 

Isınmadığınız halde yüksek fatura ödemeye mahkum olacaksınız. Melikgazi petek temizleme işlemlerinizi tesisatınızın büyüklüğüne göre yarım saat içerisinde yetiştiriyoruz. 

Su kaçakları evlerimizde ve iş yerlerimiz de her zaman büyük bir sorun olmuştur. Eski usta yöntemleri ile her tarafı kırarak su kaçağı bulamaya son. Son teknoloji cihazlarımız ile kaçaklarınızı termal kameralı su kaçak tespit cihazımız ile tespit edip, noktasal olarak kaçak olan bölgede operasyon yapıp kırmadan dökmeden tamiratımızı yapıyoruz.

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Mahmut Usta isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP