Ersen Eren

Eren Bilişim Teknolojileri
Oylama Yapılmamış.
USTAYA SOR YORUMLAR
Kırklareli ilinde hizmet verdiği ilçeler
Sosyal Medyada Paylaş

Lüleburgaz kamera ve güvenlik sistemlerinde uzun yıllardır hizmet ederek, tecrübe ve deneyim sahibi olan firmamız, konusunda uzman ve sertifikalı personeller ile sizlere hizmet etmektedir.

Lüleburgaz kamera güvenlik sistemleri

Günümüzde izlediğimiz haber bültenlerinde ve okuduğumuz gazetelerde maalesef alarm ve kamera sistemlerinin ne kadar önem arz ettiğini bir kez daha anlamış oluyoruz.

Uluslararası kamuoyu yoklamaları hırsızlık, yangın, gasp ve yaralamalı olayların yapıldığı bölgelerde kamera bulunmamaktadır. Kamera, güvenlik ve alarm sistemlerinin bulunduğu ortamlarda suçluların suç işlemediği görülmüştür.

Kameralar özellikle hırsızlık gibi can sıkıcı olayların önüne geçmede birebirdir. Kamera montajları yapılırken, bölge analizi iyi yapılmalı ve kör nokta bırakılmamalıdır. Kameraların zoom özelliklerinin iyi olması ve gece görüşlerinin mutlaka olması gerekmektedir. 

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri denildiği zaman aklımıza bütün olarak bir yapı gelmesi gerekmektedir. Alarm sistemleri, kamera sistemleri, yangın sistemleri ve akıllı ev sistemlerinin genel adıdır Güvenlik sistemleri. Yangın sistemleri içlerinde duman dedektörleri ve ısı ölçer dedektörler bulunan bir sistemdir.

İş yerinizde oluşabilecek bir yangın da dedektörlerimiz içerideki duman miktarını ve ortam sıcaklığını ölçerek, tehlike boyutlarına yaklaşınca söndürme eylemini gerçekleştirerek sizlere haber verir. 

Günümüzde akıllı ev uygulamaları da hem güvenlik açısından ve de evinizin değeri açısından önem kazandıran bir sistem haline gelmiştir. Özellikle görüntülü diafonlar sayesinde kapınıza geleni görme ve tanıma fırsatınız artık olmaktadır.

Firmamızı 7 / 24 arayabilir, soru sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Lüleburgaz Alarm Sistemleri

Alarm sistemlerinde, harekete duyarlı sensörler kullanılmakta ve içeride olabilecek bir harekette alarm çalarak hırsızları caydırıcı özellik bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak iş yerlerinizde cam sensörleri dedektörü uygulaması da yapılarak dışarıdan gelebilecek bir müdahalede yine sistem sizlere haber verebilmektedir.

İş yerinizde ve evinizde alarm sistemleri bulunmuyor ise hırsızlar evinize girerken acele edip, girdikten sonra araştırma için bol miktarda zamanı olmaktadır. Oysa iş yerinizde bir alarm sistemi bulunsa girdikten sonra alarm ötecek ve o cadde veya sokak sesten dolayı ayağa kalkacaktır. Böylelikle malınıza da zarar gelmeyecektir.

Lüleburgaz alarm sistemleri

USTA İLE İLETİŞİME GEÇ
Ustaya Sor
KAPAT

Ersen Eren isimli ustamıza sormak istediğiniz içeriği aşağıdaki alana yazıp ustamıza gönderebilirsiniz.

Ustaya mesaj gönderebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. GİRİŞ YAP